TEB 2016 Temmuz Konut Kredi Faiz Oranları

0

Ev almak artık sanıldığından da kolay bir hale gelmiştir. Bankalar çeşitli ödeme planları dahilinde ev almak isteyen müşterilere belirli teminatlar ve kefiller karşılığında kredi vermektedir. Evin ekspertiz değerinin belirli bir yüzdesi kadar ödenen kredi belirli birikime sahip tüketicileri rahatlatmaktadır. Bu krediler üzerinden belirli faiz oranları da uygulanmaktadır. Konut Kredi faiz oranları da her kredi için farklılık göstermektedir.

TEB 2016 Konut Kredi Faiz Oranları, müşterilerin ihtiyaçlarını bütçelerine zarar vermeyecek uygun faiz oranlarını içermektedir. Uzun vade süresiyle, düşük taksit seçenekleri dahilinde nasıl ki aylık kira ödüyorsanız evinize de bu şekilde sahip olabilirsiniz. TEB Konut Kredileri, 10 adet değişik kredi seçeneğinden oluşmaktadır.

TEB 2016 Konut Kredi Faiz Oranları’nın belirlendiği kredilerden ilkini, Her şey Dahil Konut Kredisi oluşturmaktadır. Bu kredi fırsatlarını; Al Kirala Konut Kredisi, Esnek Kademeli Konut Kredisi, %100 Konut Kredisi, Anapara Ertelemeli Konut Kredisi, Dönem Ödemeli Konut Kredisi, Kademeli Azaltan Konut Kredisi, İndirimli Konut Kredisi, Ara Ödemeli Konut Kredisi ve Molalı Konut Kredisi  izlemektedir.

İlginizi Çekebilir:  2022 Ekim Ev Kredisi Faiz Oranları

Size özel ödeme planlarından birini seçerek %1,29 faiz oranlarıyla kredinize başvurabilirsiniz. Ayrıca kredi vade süresi 120 aya kadar uzayabilmektedir. 100.000 TL’lik kullanımlarınızda 48 ay vade süresi baz alınırsa, aylık taksit tutarınız 2807,47 TL olacaktır.  

İnternet sitesindeki hesaplama aracılığıyla aylık taksit tutarınızı siz de hesaplayabilirsiniz. Gerekli belgeleri temin ettikten sonra başvurularınız için TEB kredi başvuru kanallarını kullanabilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın