Garanti BBVA Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

Garanti BBVA Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor! Detaylar İçin...

0
Garanti BBVA Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

Yeni personellerin işe alınacağı banka personel alımları kapsamında Garanti BBVA Müfettiş Yardımcısı olduğunu duyurusunda bildirildi.

Garanti BBVA Müfettiş Yardımcısı Alımları

Garanti BBVA Müfettiş Yardımcısı Alımları
Garanti BBVA Müfettiş Yardımcısı Alımları

Banka iş ilanları ile ilgilenenlerin dikkatinden kaçmayan bir duyuru Garanti BBVA’dan geldi. Banka İstanbul için Müfettiş Yardımcısı aradığını duyurdu. İş ilanları kapsamında yapılan duyuruda işe alımı sağlanacak olan Müfettiş Yardımcısında  ne gibi şartların arandığı da bildirildi. Buna göre banka iş başvurusu yapacak olan avukatların;

Garanti BBVA
Garanti BBVA
 • 4 yıllık eğitim veren üniversitelerden mezun olması, Türkiye ve yabancı ülkelerdeki okullardan birini bitirmiş ya da 2022 yılı içinde diplomasını alacak olması,
 • İleri sevide İngilizce biliyor olması,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az bir yıl erteletmiş olması,
 • Yurtiçi/ yurtdışı seyahat engeli bulunmaması,
 • Sağlığı Türkiye’nin her yerinde ve yurtdışında görev yapmaya elverişli olması,
 • Analitik düşünebilen olması,
 • Detaylarda önem veren olması,
 • Öğrenmeye ve gelişime açık olması,
 • İletişimde iyi olması,
 • Takım çalışmasına uyumlu olması,
 • Önceki dönemlerde açılmış olan Bankamız Müfettiş Yardımcısı / Management Trainee/ Sales Trainee sınavlarına bir kereden fazla katılmamış veya bankamız işe alım süreçlerinde herhangi bir mülakat aşamasında elenmemiş olması gerekmektedir.

Garanti BBVA Yeni Personel İş Başvuruları

Garanti BBVA Yeni Personel İş Başvuruları
Garanti BBVA Yeni Personel İş Başvuruları

Garanti BBVA iş başvuru yapacak adayların iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz vermeleri önemlidir. Son başvuru tarihi 15 Şubat 2022 Salı olarak bildirilmiştir.

Bu iş ilanı ilk olarak bankanın kendi sitesinde yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://kariyer.garantibbva.com.tr/public/Announcement.aspx
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın