Ana SayfaKredilerZiraat Katılım Avantajlı Taşıt Finansmanı İmkânı Sunuyor

Ziraat Katılım Avantajlı Taşıt Finansmanı İmkânı Sunuyor
Z

-

Uygun Kar Oranları Uzun Vade Seçenekleri

Ziraat Katılım taşıt finansmanında 48 aya kadar vade imkânı bulunmaktadır. Böylece aldığınız finansmanı kolayca geri ödeyebilirsiniz. Bütçeniz için uygun kar oranları ile çok avantajlı bir finansmandır.

Almak istediğiniz aracın nihai fatura bedelinin 50 bin TL’ye kadar olan kısmı için yüzde 70 oranında 50 bin TL’yi aşan kısmı için ise yüzde 50 oranında taşıt finansmanı desteğinden yararlanabilirsiniz.

İkinci el araçlar için ise nihai fatura bedeli yerine aracın kasko bedeli göz önüne alınmaktadır. İkini el araçlar için de yukarıdaki oranlar geçerlidir. Şubeler gerekli görmesi halinde müşteride ek teminat talep etme hakkına sahiptir.

Bankanın bu finansmanında esnek ödeme koşulları ile aldığınız finansmanı kolayca geri ödeyebilirsiniz. Ziraat Katılım bu finansmanda 48 aya kadar vade seçenekleri için yüzde 1,35 oranında kar oranı uygulamaktadır.

Başvuru yapmak için bazı belgeler gereklidir. Bunlar Başvuru formu, nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesi ya da pasaport fotokopisi, kişinin çalışma durumuna göre gelir belgesi gerekmektedir. Örneğin maaşlı çalışan maş bordrosu, emekliler için hesap cüzdanı serbest meslek çalışanları için vergi levhası gibi gelir belgeleri gerekmektedir.

Sıfır km araç alacaklar için alacağınız aracın proforma faturası gerekmektedir. İkinci el araçlar için ise aracın ruhsat fotokopisi gerekir. Banka gerekli görürse ikamet ettiğiniz yeri gösteren belge talep edebilir. Ayrıca şubece istenebilecek diğer belgelerde gerekebilir. Kefil talep edilmesi halinde o kişi için de belge talep edilir. Bu finansmana başvurmak ya da hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz size en yakın Ziraat Katılım şubesine gidebilirsiniz. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,356TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol