İş Bankası 2016 Güncel Konut Kredisi Faiz Oranları

0

Kredi Faizleri

İş Bankası güncel kredi faizleri krediye göre değişmektedir. Banka farklı kredilere farklı faizler uyguladığı gibi aynı krediye vadesine ya da miktarına ya da alan kişinin durumuna göre farklı faiz oranları uygulamaktadır.

İş Bankası ev kredisi isimli üründe 1 ila 120 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,19 oranında kredi faizi uyguluyor. Tüketici destek kredisi isimli kredide ise banka 1 ila 36 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,40 oranında kredi faizi uyguluyor.

İpotekli hazır kredi isimli kredide 1 ila 36 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,40 oranında kredi faiz oranı uygulanıyor. İş Bankasının bir başka kredi ürünü olan kentsel dönüşüm konut yapım satın alma güçlendirme kredisi isimli kredide 1 ila 120 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 0,86 oranında kredi faizi uygulanıyor.

İş Bankası kentsel dönüşüm işyeri yapım satın alma kredisi isimli üründe ise 1 ila 84 ay arasındaki vade seçenekleri için banka yüzde 1 oranında faiz uyguluyor. Kentsel dönüşüm işyeri güçlendirme kredisi isimli üründe ise 1 ila 84 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 0,92 oranında kredi faizi uyguluyor.

Konut Yapım Tamamlama kredisi isimli kredide ise banka 1 ila 120 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,19 oranında faiz uyguluyor. İş Bankası taşıt kredisinde ise kampanyalı taşıt kredisinde 1 ila 48 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,24 oranında kredi faizi var. 0 km taşıt kredisinde ise yüzde 1,45 oranında faiz uygulanıyor. İkinci el taşıt kredisinde ise 1 ila 48 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,50 oranında kredi faizi var. İş Bankasının bu kredileri hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için size en yakın İş Bank şubesine gidebilirsiniz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın