Finansbank 2016 Güncel Konut Kredisi Faizleri

0

Konut Kredisi Faiz Oranları

Finansbank farklı konut kredileri için farklı faiz oranları sunmaktadır. Ayrıca aynı kredide değişen vadeler için de farklı faiz oranları sunabilmektedir. Müşteri durumuna ve kredi notuna göre de farklı kredi faizleri sunulabilir. Finansbank güncel konut kredisi faizleri farklı krediler için farklı oranlarda uygulanıyor.

Finansbank Standart konut kredisinde 120 ay vade seçeneği için yüzde 1,20 oranında kredi faizi var. Evini değiştirene konut kredisi isimli kredide ise 120 aya kadar vade seçeneği için yüzde 1,20 oranında kredi faizi uygulanıyor.

Anapara ertelemeli konut kredisi isimli kredide ise banka 10 yıla kadar vade seçeneği için azami olarak yüzde 1,20 oranında kredi faizi uyguluyor. Finansbank artan taksitli kredide ise maksimum vade 10 yıl ve azami olarak yüzde 1,20 oranında kredi faizi var.

Finansbank azalan vadeli konut kredisinde ise 7 yıla kadar vade seçeneği sunuluyor ve bu kredinin faizi azami olarak yüzde 1,20 olarak belirlenmiş durumda. Finansbank kentsel dönüşüm kredisinde ise 10 yıl anapara ertelemeli kredide azami olarak yüzde 1,20 oranında kredi faizi var.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

Finansbank’ın peşinatsız konut kredisi isimli ürününde ise 2 ipotek alınması halinde yüzde 1,20 oranında kredi faizi var. Kentsel dönüşüm konut edinme kredisinde ise bank 10 yıla kadar vade seçeneği sunuyor ve bu kredinin faizi yüzde 1,20 oranında. Finansbank’ın bu kredileri hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için size en yakın Finansbank şubesine gidebilirsiniz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın