Türkiye Finans’tan Avantajlı İhtiyaç Finansmanı

Google Haberlere Abone Ol:

36 Ay Vade Uygun Kar Oranları

Türkiye Finans ihtiyaç finansmanında uygun kar oranları uygulanıyor. Ayrıca banka 36 aya kadar vade seçeneği sunuyor. Böylece aldığınız finansmanı kolayca geri ödeyebilirsiniz. Banka bu finansmanda 12 ila 36 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,39 oranında kar oranı uyguluyor. Ayrıca banka her vade seçeneği için sabit olmak üzere yüzde 0,5 oranında tahsis ücreti tahsil ediyor. Örneğin 10 bin TL kredi alırsanız banka 50 TL tahsis ücreti alıyor.

Banka bu finansman için bazı belgeler istemektedir. Bunlar nüfus cüzdanı, sürücü belgesi ya da pasaport,  geliri gösteren bir belge, finansa konu olacak ürünün proforma faturası gereklidir. Gelir belgesi olarak ücretli çalışanlar için maaş bordrosu, serbest meslek çalışanları için ise vergi levhası onaylı gelir bilançosu, gelir tabloları, mizan imza sirküleri ve Ticaret Sicil Gazetesi gibi belgeler gerekmektedir.

Ayrıca banka gerekli görmesi halinde ek belge talep edebilir ya da kefil isteyebilir. Eğer banka kefil gerekli görürse kefil için de aynı belgeler talep edilecektir.

Örneğin 12 ay vadeli 10 bin TL finansman desteği alırsanız banka yüzde 1,39 oranında kar oranı uygular. Bu finansmanda tahsis ücreti olarak yüzde 0,5 oranında bir bedel tahsil edilecektir. Bu finansmanın yıllık toplam maliyeti ise yüzde 20,99 oranında olacaktır. Bu finansman hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için size ne yakın Türkiye Finans şubesine gidebilirsiniz. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…