Ana SayfaKredilerGaranti 2016 Konut Kredi Faiz Oranları

Garanti 2016 Konut Kredi Faiz Oranları
G

-

Yurt içi ve yurt dışı birçok şube ve dağıtım kanalı bulunan Garanti Bankası, sektörün öncü bankalarından bir tanesidir. Müşterilere yönelik çözümlerinde hassas ve titiz yaklaşımlar sergileyen banka müşteriler için hizmetlerini çeşitlendirerek en iyiyi elde etme çabasındadır.

Kredi desteğinin önemli bir hal aldığı ve konut alımlarının yaygınlaştığı dönemde, Garanti 2016 Konut Kredi Faiz Oranları’nı avantajlı fırsatlarla önümüze sunmaktadır.

Konut Kredileri ve Faiz Oranları

Garanti Sabit Faizli Konut Kredisi, taksitlerinizi değiştirmeden size konut kredisi kullanma imkanı tanımaktadır. Maksimum 240 ay vadesi bulunanan kredi de ekspertiz değerinin %75’ine kadar kredi kullanabilmektesiniz. Faiz oranlarıysa  her vade için %1,29’dur.

Garanti 2016 Konut Kredi Faiz Oranları’nın %40’a kadar azalabildiği Azalan Taksitli Mortgage Kredisi’yle başlarda daha fazla ödeyip sonraki aylarda daha rahat geri ödemeler yapabilirsiniz. Faiz oranları bilgisiyse Sabit Faizli Konut Kredisi’yle aynı olan %1,29’luk faiz oranını içermektedir.  

Ara Ödemeli Mortgage kredisinde de %1,29’luk faiz oranları uygulanırken ara ödemelerle aylık taksit ödemelerinizi düşürebilirsiniz. Maksimum vade süresi yine 240 ay olarak belirtilmiştir.

Evini Gösterene Mortgage Kredisi, sahip olduğunuz evi teminat göstererek yüksek tutarlardaki kredilerinizi uygun faiz oranlarıyla kullanmanızı sağlamayı amaçlamaktadır. Maksimum vade süresinin 36 ay belirtildiği kredi de faiz oranı %1,39’dur.

Garanti Bankası 2016 Konut Kredi Faiz Oranları, Kiracıya Mortgage Kredisi’nde %1,12’den başlayan faiz oranlarını izlemektedir. Başvurularınız için Garanti Bankası başvuru kanallarını kullanabilirsiniz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol