Emeklilere özel fırsatların ve avantajların arttığı son dönemlerde, bankalar emekliler için de bazı kredi fırsatları düzenlemeye başladılar. Böylece emeklilere kredi verilebilecek, onlar da nakit ihtiyaçlarını giderebilecekti. Emeklilere kredi veren bankalar arasında olan ING Bank maaşını taşıyanlara da güzel fırsatlar tanıyor.

ING Bank’tan Emeklilere Kredi fırsatı kapsamında aylık faiz oranları %1,44’tür. Kredi vade süresiyse 36 ay olarak belirlenmiştir. Kredi tahsis ücretiyse belirtilen yasalarca kullanılan kredinin %0,5’ini geçemez. Emekli maaşını ING Bank’a taşıyanlara 10.000 TL ve üzeri kredi kullanımlarında 3 çeyrek altın fırsatı kazanıyor.

Emeklilere kredi fırsatı tanıyan ING Bank sadece maaşınızı taşımanız halinde de 2 çeyrek altın fırsatı sunuyor. Örnek bir ödeme planının oluşturulduğu 10.000 TL’lik kredide 36 ay vadeyle aylık 375 TL taksitle ödemelerinizi yapabiliyorsunuz. 10.000 TL’lik örnek kredi tutarında ayrıca sigorta senelik masrafı 164 TL’dir. Kredi tahsis ücretiyse 50 TL’dir. 10.000 TL’lik kredi için aylık toplam maliyet oranı %1,7586 iken yıllık toplam maliyet oranıysa %23,2694’tür.

ING Bank Emeklilere Kredi başvurusunu internet bankacılığı aracılığıyla Hemen Başvur butonu ile gerçekleştirebilirsiniz. Karşınıza çıkan formdaki gerekli alanları doldurup sisteme kaydetmeniz halinde kredi cevabınızı bekleyebilirsiniz. Başvuru için ING Bank şubelerini de ziyaret edebilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz. İnternet üzerinden başvurularınız için sadece TC kimlik numaranız, Doğum tarihi bilginiz ve Cep telefonu bilgilerinizi girmeniz yeterli olacaktır. Başvurunuz onaylandıktan sonra kredinizi kullanabilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın