Ziraat Bankası, birçok hizmet alanıyla müşterilerine ATM’ler, Şubeler, Çağrı merkezleri, Telefon şubeleri, Mobil ve İnternet şubeleriyle hizmet vermektedir. Kredi, mevduat ve yatırım alanları gibi ürünlerle müşterilerin ihtiyaçlarına hitap etmektedir. Tüketicilerin yoğun bir para trafiği içerisinde bulunduğu dönemde, tüketici kredileri en çok tercih ürünlerden birisi olmuştur.

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi adı altında bir ürün çıkartarak tüketicilerin bu ihtiyaçlarına yönelik ürünler sunmaktadır. Her türlü ihtiyacınıza yönelik olan kredi, bireysel ihtiyaçlarınızın finansmanında kullanılabilir. 36 aya kadar uzayan vade seçenekleriyle rahat bir geri ödeme imkanına da sahip oluyorsunuz. %1,58 faiz oranlarının uygulandığı kredi, vade süresi ve kredi tutarı farketmeksizin sabit faiz oranlıdır.

Ziraat Bankası Tüketici kredisi kapsamında sizden ayrıca şahsi ve maddi teminatta istenmektedir. Kredi süresi boyunca da hayat sigortası yapılmaktadır. 10.000 TL’lik örnek kredi tutarı baz alınırsa 36 ay için geri ödeme aylık taksit tutar miktarı, 385,81 TL olacaktır. 24 ay olması halindeyse 522,50 TL’lik taksitler olacaktır. Kredi tahsis ücreti olarak kredi tutarının %0,5’i tahsil edilecektir.

Tüketici kredileri için başvurularınızı Ziraat Bankası başvuru kanallarından gerçekleştirebilirsiniz Hemen internet şubesinden ilgili kampanya sayfasından Hemen Başvur butonu yardımıyla formu doldurup başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Şubeler aracılığıyla, Ziraat mobil uygulamasıyla, Çağrı merkezi veya ATM’lerle de hızlıca başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemelerinize dair aylık taksit tutarını site üzerindeki hesaplama aracıyla gerçekleştirebilir, kendinize ait bir ödeme planı da oluşturabilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın