Burgan Bank 2016 Konut Kredi Faiz Oranları

0

Herkes ev sahibi olmak ister ancak her zaman doğru finansman desteğini veya uygun faiz oranlarını yakalayamayabiliriz. Burgan Bank 2016 Konut Kredi Faiz Oranları’ysa birçok bankaya göre daha düşük faiz oranlarını karşımıza çıkarmaktadır.

Bir yuvası olmasını isteyenlerin ilk başvurdukları yer bankalardır. Burgan Bank Konut Kredi kampanyası kapsamında vade süresi banka tarafından 120 ay olarak belirlenmiştir. Aylık %1,09’dan başlayan faiz oranlarıyla karşılaşmaktasınız. Uygulanacak faiz oranları vade süresine göre değişiklik gösterebilmektedir.

12 ve 18 aylık vade süresi zarfında Burgan Bank 2016 Konut Kredi Faiz Oranları, %1,09 oranındadır. 24 aylık ade süresi için bu oran %1,10’a çıkmaktadır. Yine 36 aylık sürede %1,11 ve 48 aylık vade süresinde de %1,12 faiz oranı uygulanmaktadır. 60 ay ve 120 ay vade sürelerinde bu oran artık sabitlenip %1,13’lük faiz oranına kadar çıkmaktadır.

Bu faiz oranlarının geçerli olması içinse Burgan Bank Süper Hesap açtırmanız gerekmektedir. Buna ek olarak da 2 adet otomatik ödeme talimatı vermelisiniz. Kampanyanın son geçerlilik tarihi, 31 Aralık 2016 olarak belirlenmiştir. Bu kampanyalar belirtilen tarihe kadar Bireysel Bankacılık hizmeti adı altında konut alımlarında kullanılacak krediler içindir. Kredi tahsis ücreti çekilen kredi tutarının %0,5’i kadar tahsil edilecektir. Sigorta masrafları da kredi de bulunmaktadır.

Başvurularınız için Burgan Bank şubelerinizi ziyaret edebilir ve hızlıca başvurunuzu gerçekleştirip istediğiniz eve kavuşabilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın