TEB 2016 Güncel Kredi Faiz Oranları

0

Bankacılık faaliyetlerine 1927 yılında başlayan TEB, temel bankacılık hizmetleriyle beraber yatırım, leasing, sigorta, faktoring gibi birçok hizmet ve ürün sunmuştur. Her banka gibi TEB’de yaptığı ürünler karşılığında belirli bir kâr payı ve komisyon ücreti almaktadır. Bu komisyon ücretleri kredilerden ve kredi kartlarından faiz oranları adı altında alınmaktadır.

İhtiyaç Kredi Faiz Oranları

İhtiyaç kredilerinde şubesiz bankacılığın büyük bir rol oynadığı kredilerde CEPTETEB İhtiyaç Kredisi faiz oranları %1,27’den başlamaktadır. 20.000 TL’ye kadar uzayabilen krediye şubeye gitmeden başvurabilirsiniz.

TEB 2016 Güncel Kredi Faiz Oranları’nın bir diğeriyse TEB Pratik İhtiyaç Kredisi’dir. Acil ihtiyaçlarınız için düzenlenen kredi de faiz oranları %1,55’tir. 12.500 TL’ye kadar limiti olan krediyi internet ve mobil şubelerden hızlıca kullanabilirsiniz.

TEB’in standart ihtiyaç kredisi %1,65’lik faiz oranları içermektedir. Bireysel Finansman Kredisi de sunan TEB, %1,45 faiz oranlarıyla karşımıza çıkmaktadır. Bireysel ihtiyaçlarınız için arsa kredisi de veren banka Arsa Kredisi için %1,45 faiz oranı uygulamaktadır.

TEB 2016 Güncel Kredi Faiz Oranları, ihtiyaç kredilerinde son durak PTT’den TEB Jet Kredi’dir. Faiz oranları dönemsel olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Konut Kredi Faiz Oranları

TEB’in konut kredi faiz oranları %1,29 gibi bir faiz oranlarından başlamaktadır. 120 ay vade süresi bulunan konut kredilerinde 10 farklı ödeme seçeceneğiyle, ger ödeme noktasında size olan alternatifi seçebilirsiniz.

Taşıt Kredi Faiz Oranları

Taşıt kredileri için TEB 2016 Güncel Kredi Faiz Oranları, seçeceğiniz araç ve vade ne olursa olsun aynı kalıyor. 0 Km araçlar ve ikinci el araçlar için 48 aya kadar varan vade süresinde %1,35’lik faiz oranları uygulanmaktadır.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın