Denizbank ile artık cep telefonunuzdan da hızlıca kredi kullanabiliyorsunuz. Alışverişten tatile kadar her türlü acil ihtiyacınızda 5 dakikaya cevabınız telefonunuza geliyor. Başvurularınız için yapmanız gereken tek şey, KREDIM, TC Kimlik No aralarında boşluklarla 3280’e göndererek başvurunuzu yapın

Başvurunuzun onaylanması halindeyse, evrağa ihtiyaç duyulmaksızın, İnternet Bankacılığı aracılığıyla hızlıca kredinizi kullanabilirsiniz. Dilerseniz Nüfus cüzdanınızla birlikte Denizbank şubelerinden de kredinizi alabilirsiniz. Denizbank Cebimde Kredi’yle 55.000 TL’ye kadar varan kredinin tadını çıkartın.

Denizbank Cebimde Kredi, 36 aya varan vade seçenekleri de sunmaktadır. Evral ve kefile gerek duyulmayan kredi onaylanırsa başvurabileceğiniz kredi limiti de cep telefonunuza bildirilmektedir. Denizbank internet bankacılığından yapacağınız başvurularda, şifrenizle giriş yaparak 20.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisini kullanabilirsiniz.

Denizbank Cebimde Kredi’ye, haftasonları da dahil olmak üzere istediğiniz her gün başvurunuzu yapabilirsiniz. Ancak 09.00 ve 22.000 saatleri arasında internet bankacılığı aracılığıyla başvurabilirsiniz.

Kredi üst limitinin 55.000 TL belirlendiği kredi de vade süresine göre değişik faiz oranları uygulanabilmektedir. 10.000 TL’lik örnek ödeme planında 12 ay vade süresine %1,74 oranında faiz uygulanmaktadır. 24 ay ve 36 ay arasındaki kredi tutarlarına %1,84 faiz oranı uygulanır. 10.000 Tl’lik kredinizi aylık 951 TL’lik taksitlerle geri ödeyerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Denizbank Cebimde Kredi kredi tahsis ücreti, kredi tutarının binde 5’i kadar talep edilmektedir. Bu ücrete ek olarak sigorta vergi ücretleri de istenilmektedir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın