Ana SayfaKredilerŞekerbank MemurSen İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Şekerbank MemurSen İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

-

Şekerbank, şeker üreticileri için kurduğu finans kuruluşuna büyüyerek, her müşterinin ihtiyacına yönelik faaliyetlerde bulunarak devam etmektedir. Memurların da ihtiyaçlarına yönelik kampanyalar düzenleyen Şekerbank, Memur-Sen’e bağlı üyeler için ihtiyaç, taşıt ve konut kredileri için özel bir kampanya sunmaktadır. Yıl sonuna kadar geçerli olacak kampanya %1,46’dan başlayan faiz oranları içermektedir.

Şekerbank MemurSen İhtiyaç Kredisi Kampanyaları ışığında, maksimum kredi tutarı 30.000 TL olarak belirlenmiştir. 3 ile 36 ay arasında değişiklik gösteren ade seçenekleriyle geri ödeme noktasında da kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca kredi için 3 ay taksit ertemele avantajı bulunmaktadır. Kefilsiz olarak sunulan kredi değerlendirme sonucunda kefil istenebilir.

Kredi kapsamında 1.000 TL ve 30.000 TL’lik ihtiyaç kredisi paketinde, %1,46 faiz oranının uygulandığı kampanya 10.000 TL’nin baz alındığı örnek tutarda aylık taksit tutarı 36 ay için 376,87 TL’dir. Ayrıca yıllık toplam maliyet oranıysa 23,64%’dür. Şekerbank MemurSen İhtiyaç Kredisi Kampanyalarının 1.000 TL ve 3.500 TL aralığındaki kredi için faiz uygulanmamaktadır. 12 ay vade süresi bulunan kredi’de masraf da yoktur. MemurSen Kredi Tarifesi satılması halinde geçerlidir.

İhtiyaç kredisi diğer kampanyası ise 3.500 TL ve 5000 TL arasındaki kredi limitlerinin belirlendiği kredidir. 3-10 ay arasında faizsiz kredi uygulanmaktadır. 12 ay vade süresi maksimum süre olarak belirtilmiştir. Kredi tahsis ücretinin de talep edilmediği kredi masrafsızdır. Başvurularınızı Şekerbank şubeleri üzerinden gerçekleştirebilir detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,249BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,411TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol