İş Bankası 2016 Güncel İhtiyaç Kredisi Faizleri

0

İhtiyaç Kredileri

İş Bankası güncel ihtiyaç kredisi faizleri krediye göre değişmektedir. Ayrıca bazen müşteriye göre faiz oranı bile sunulmaktadır. İŞ Bankası Kampanyalı ihtiyaç kredisi kampanyasında maaş anlaşmalı kamu çalışanlarına emeklilere MASEM müşterileri ve sigortalı 10 bin TL ve üzeri ihtiyaç kredisinde banka yüzde 1,24 oranında faiz uygulamaktadır.

İhtiyaç kredisi kampanyasında 3 bin TL ila 9.999 TL arasında kredi alırsanız banka yüzde 1,30 oranında kredi faizi uygulamaktadır. İhtiyaç kredisi kampanyası 10 bin TL ve üzeri kredide sigortalı olursa kredi faizi yüzde 1,27 olmaktadır. Ancak sigortasız ihtiyaç kredisi alırsanız kredi faizi yüzde 1,45 olarak uygulanmaktadır.

İş Bankası Eğitim kredisinde 1 ila 12 ay arasındaki vade seçenekleri için 3 bin TL ila 50 bin kredi alabileceğiniz kredide yüzde 1,23 oranında faiz uygulanmaktadır.

İş Bankası anında kredi isimli üründe ise 3 ila 36 ay arasındaki vade seçenekleri için bin ila 15 bin TL arasındaki kredi tutarlarında sigorta olması halinde yüzde 1,39 oranında kredi faizi uyguluyor. Ancak aynı kredide sigorta olmazsa kredi faizi yüzde 1,49 oranında oluyor.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ekim 2022!

Çevreci kredi isimli üründe ise banka 1 ila 24 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,33 oranında kredi faizi uyguluyor. Bu kredide 3 bin ila 10 bin TL arasında kredi alabiliyorsunuz. İş Bankasının bu kredileri hakkında daha detaylı bilgi edinmek ya da başvuru yapmak için size en yakın İş Bank şubesine gidebilirsiniz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın