Ana SayfaKredilerGaranti Bankası 2016 Güncel İhtiyaç Kredisi Faizleri

Garanti Bankası 2016 Güncel İhtiyaç Kredisi Faizleri
G

-

İhtiyaç Kredisi Ürünleri

Garanti Bankası bu kredilerde farklı faiz sunmaktadır. Örneğin vadeye göre ya da krediyi alan kişiye göre farklı faiz oranları sunmaktadır. Banka farklı kredi kampanyaları düzenleyerek daha düşük faiz kredilerde sunmaktadır. Garanti Bankası güncel ihtiyaç kredisi faizlerini haberimizde derledik.

Garanti Bankasının bir ihtiyaç kredisi olan 24 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisinde yüzde 1,99 oranında kredi faizi uygulanmaktadır. Garanti Bankası avans hesap ürününde yüzde 2,02 oranında faiz uygulanmaktadır.

İnternetten alınan bir kredi olan 36 ay vadeli 10 bin TL e-kredi ürününde ise banka yüzde 1,49 oranında faiz uyguluyor.

36 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi kampanyasında ise banka yüze 1,49 oranında faiz uyguluyor. 9 ay vadeli 3 bin TL ihtiyaç kredisi kampanyasında ise banka yüzde 1,89 oranında kredi faizi uyguluyor.

3 bin TL çabuk kredi isimli kredide ise banka yüzde 2,00 oranında faiz uyguluyor. Kampanyalı 3 bin TL çabuk kredide ise banka yüzde 1,95 oranında faiz uyguluyor. Garanti Bankasının bu kredileri hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için size en yakın Garanti Bankası şubesine başvurabilirsiniz. Bu kredilere başvurmak için banka bazı belgeler talep etmektedir. Kredilerden yararlanmak isterseniz bu belgeleri temin ederek banka şubelerine gidip konu hakkında detaylı bilgi alabilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol