ING Bank Yaz Staj Programı Başvuruları Başladı!

TEB Yaz Stajı Programı’na başvurular banka personel alımları kapsamında devam ediyor.

Türkiye’nin önemli bankaları arasında yer alan ING Bank, Türkiye genelinde görevlendirmek üzere stajyer banka personeli alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Banka, Üniversite 3. veya 4. sınıf öğrencilerin bankacılık sektörüne başarılı bir adım atmalarına olanak sağlamayı hedefliyor.

ING Bank Stajyer Banka Personeli Alım Şartları

Yapılacak staj ile birlikte ING Bank şubelerinde bankacılık deneyimi sahibi olunmasının avantajını sunan banka, adayların bankacılık kariyerine kaliteli ve başarılı bir adım atmalarına olanak sağlıyor. Başvuru yapacak adaylarda aranan özellikler;

  • Üniversitelerin 3. veya 4.sınıf öğrencisi olması,
  • Zorunlu stajın varsa ve yaz döneminde en az 4 hafta boyunca haftada 5 gün çalışmak ve projelerde görev alabilecek olması,
  • Tercihen iyi düzeyde İngilizce biliyor olması,
  • Bankacılığı öğrenip ileride kariyer yapmayı düşünüyor olması,
  • Takım çalışmasına yatkın; sorumluluk alabilen hızlı çözüm üretebiliyor olması,
  • Şubedeki müşteri ve süreçlere destek olması, hızlı öğrenen, şevkle çalışan olması gerekmektedir.

ING Bank İş Başvurusu ve Detayları

ING Bank tarafından 09 Mart 2020 tarihinde açılan stajyer banka personeli alım ilanına, gerekli şartları sağlamanız halinde aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla 16 Nisan 2020 tarihine kadar banka personeli iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Bu iş ilanı ilk olarak youthall.com’da yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.youthall.com/ING/ing-101-yaz-staj-programi-2020_5/
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın