Ana Sayfa Krediler Vakıf Katılımdan Avantajlı Tüketici Finansmanı

Vakıf Katılımdan Avantajlı Tüketici Finansmanı

-

36 Aya Kadar Vade İmkânı

Vakıf Katılım tüketici finansmanında 36 aya kadar vade fırsatı bulunuyor. Bu sayede de aldığınız finansman desteğini uzun vadede kolayca geri ödeyebilirsiniz. Bu finansman ile beyaz eşya, klima, bilgisayar ya da televizyon gibi dayanıklı tüketim mallarını satın alabilirsiniz. Bu elektronik eşyaları 36 aya kadar vade seçenekleri ile kolayca geri ödeyebilirsiniz.

Bu finansman desteğinde 10 bin TL finansman desteği alıp 12 aya kadar vade seçeneğini kullanırsanız banka bu finansmanda yüzde 1,62 oranında kar oranı uygulayacaktır. Tahsis ücreti olarak da finansman tutarının yüzde 0,5’i olan 50 TL tahsis ücreti alacaktır. Bu finansmanın aylık maliyet oranı yüzde 2,02 oranında olurken yıllık maliyet oranı ise yüzde 27,20 oranındadır.

24 Ay vade ile örneğin 10 bin TL finansman alırsanız yüzde 1,62 oranında kar oranı olacaktır. Tahsis ücreti ise 50 TL olacaktır. Bu finansmanın size aylık maliyeti yüzde 1,98 oranında olurken yıllık maliyeti ise yüzde 26,64 oranında olacaktır. Eğer 36 ay vade ise 10 bin TL finansman alırsanız banka yüzde 1,63 oranında kar oranı uygulayacaktır. Tahsis ücreti yine 50 TL olurken bu finansmanın size aylık maliyeti yüzde 1,98 olurken yıllık maliyeti ise yüzde 26,63 oranında olacaktır.

Bu finansmandan yararlanmak ya da daha detaylı bilgi almak için size en yakın Vakıf Katılım şubesine gidebilirsiniz. Ayrıca bankanın çağı merkezi olan 0850 202 1 202 numaralı hattı arayarak finansman hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,254BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
30TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler