Finansbank’tan Kamululara Özel Kredi Faiz Oranları

0

1987 yılında kurulan Finansbank, halka açılan ilk özel bankalardandır. Geçmişten günümüze birçok hizmet sunan banka ürünlerinde sürekli artan bir gelişme göstermiştir. Bu artan gelişmelerin bir ürünü olarak Kamululara İhtiyaç Kredisi, sunmaktadır.

Finansbank’tan Kamululara Özel Kredi Faiz oranları, Finansbank’ın kamululara verdiği değerin bir göstergesi olarak düzenlenmiştir. 36 aya varan vade seçenekleriyle rahat bir ödeme imkanına sahip olan kamulular ayrıca uygun faiz oranlarına da kavuşuyorlar. %1,23’ten başlayan faiz oranlarıyla kamululara özel ihtiyaç kredisine başvurmak da çok kolay.

Hızlı bir başvuru için tek yapmanız gereken TC Kimlik numaranızı 5030’a mesaj atmak olacaktır. Finansbank’tan Kamululara Özel Kredi Faiz oranları müşterilere yapılan analize göre değişiklik göstermektedir.

Örnek bir maliyet tablosu üzerinden hareket edilirse 10.000 TL’lik örnek tutar için 36 ay vade süresince %1,23, %1,33, %1,44, %1,55 ve %1,59 oranlarında değişen faiz oranları mevcuttur. %1,23’lük faiz oranı için 36 ay boyunca aylık taksit tutarı 360 TL olarak hesaplanmıştır. Kredi tahsis ücretiyse kredi tutarının binde 5’i kadar tahsil edilmektedir.

Başvuru Detayları

Finansbank’tan Kamululara Özel Kredi Faiz oranları sunulan krediye başvurmak için SMS başvurusu yapabiliyordunuz. Bunun yanında internet sitesinden Hemen Başvurmak İstiyorum sekmesiyle hızlıca ön başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Ön başvurunun olumlu sonuçlanması halinde, şubelerden kesin başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru için gerekli belgeler; Kimlik belgesi, Kamu Kimliği, Adres Tescili için Belgeler, Gelir Belgesi. Buu belgelerin teminini sağladıktan sonra şubelerden kesin başvuru gerçekleştirilebilir, kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın