Fibabanka 2016 Güncel Kredi Faiz Oranları

0

2010 yılında kurulan Fibabanka, taze bir finansal geçmişi olmasına rağmen hızlı bir büyüme gerçekleştirmektedir. Şuanlık sadece belirli illerde hizmet veren banka 70 şubeye sahiptir. Temel bankacılık hizmetleri verilen banka özel bankacılık ve kurumsal bankacılık alanında da hizmet vermektedir. Verdiği hizmetler doğrultusunda müşterilerinin memnuniyetini kazanacak faiz oranları da uygulanmaktadır.

İhtiyaç Kredileri Faiz Oranları

Fibabanka 2016 Güncel Kredi Faiz Oranları’nda, masrafsız ve masraflı olarak iki adet bireysel ihtiyaç kredisi hizmeti sunmaktadır. %1,29’dan başlayan faiz oranları uygulamaktadır. Standart İhtiyaç Kredisi hizmetinde uygulanan bu faiz oranı Kredi’de Masraf Yok ihtiyaç kredisi için %1,59’dan başlayan faiz oranları içermektedir. Faiz oranları kredi limitine ve vade süresine göre değişiklik göstermektedir. Bireysel ihtiyaç kredileri kapsamında 30.000 TL’ye kadar kredi hizmeti verilmektedir.

Taşıt Kredileri Faiz Oranları

Fibabanka 2016 Güncel Kredi Faiz Oranları, taşıt kredileri için %1,25’ten başlamaktadır. 0 km araçlar için geçerli olan bu faiz oranı vade süresine göre %1,39’a çıkabilmektedir. 2. El araçlar için %1,35’ten başlayan kredi faiz oranları, %1,49’a kadar vade süresinin artmasıyla beraber yüksekmektedir.

Konut Kredileri Faiz Oranları

İki adet konut kredisi hizmeti sunan banka %1,10’dan başlayan kredi faiz oranları uygulamaktadır. Güzel Evim Konut Kredisi kapsamında çekilecek tutara göre %1,13’e çıkmaktadır. Standart Konut Kredisi’nde faiz oranları %1,19 ve %1,29 arasında değişmektedir. Kredi tahsis ücreti olarak her türlü ihtiyaç kredisi için kredi tutarlarının %0,5’i kadar ücret talep edilmektedir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın