Ana SayfaKredilerİş Bankası 2016 Güncel İhtiyaç Kredisi Faizleri

İş Bankası 2016 Güncel İhtiyaç Kredisi Faizleri

-

İhtiyaç Kredisi Ürünleri

İş Bankası ihtiyaç kredilerinde vadeye ya da kredi kampanyasına göre ya da farklı değişkenlere göre farklı faizler uyguluyor. Bu yüzden de İş Bankası güncel ihtiyaç kredisi faizleri krediye göre değişkenlik gösteriyor.

İş Bankası nakit ödemeli tüketici kredisi isimli üründe 1 ila 36 ay arasındaki vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Bu kredide banka yüzde 1,69 oranında kredi faizi uyguluyor. İş Bankası bireysel işyeri kredisi isimli üründe 1 ila 60 ay arasında vade seçenekleri var ve banka bu kredide yüzde 1,50 oranında faiz uyguluyor.

2/B Kredisi isimli üründe ise banka 1 ila 60 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,19 oranında kredi faizi uyguluyor. Vade 61 ila 120 ay arasında olunca kredi faizi yüzde 1,24 olarak uygulanıyor.

Nakit karşılık alınması durumunda verilen yat kredisinde ise 1 ila 36 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,38 oranında kredi faizi var. Müşterinin mevcut konutu üzerine ipotek tesis edilmesi ise verilen yat kredisinde ise banka yüzde 1,40 oranında kredi faizi uyguluyor.

İş Bankası emekli kredisi isimli üründe ise 1 ila 36 ay arasında vade seçenekleri var ve yüzde 1,60 oranında kredi faizi uyguluyor. Eğitim kredisi isimli üründe ise banka 1 ila 36 ay arasında vade seçenekleri sunuyor ve kredi faizi yüzde 1,68 oranında uygulanıyor.

İş Bankası arsa kredisinde ise 1 ila 60 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,40 oranında kredi faizi var. Ek hesap isimli üründe ise banka yüzde 2,02 oranında faiz uyguluyor. İş Bankasının bu ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için size en yakın İş Bankası şubesine gidebilirsiniz. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol