TEB Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası

0

12 Aya Kadar Vade

TEB ihtiyaç kredisinde 12 aya kadar vade seçeneği var. Banka bu kredi kampanyasında 3 bin TL’ye kadar kredi veriyor. Banka bu kredide sizden birçok kredide alınan kredi tahsis ücretini almıyor. Ayrıca düşük faiz fırsatı da sunuyor.

Bu kredide banka 12 aya kadar vade seçenekleri için yüzde 1,20 oranında aylık akdi faiz oranı sunuyor. Örneğin üst limit olan 3 bin TL kredi alıp yine üst limit olan 12 ay vade seçeneğini kullanırsanız banka size 1,20 oranında kredi faizi uygular. Bu kredini aylık taksit tutarı 274,01 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti alınmayan bu kredide sizden 134 TL sigorta bedeli tahsil edilecektir. Bu kredinin yıllık maliyet oranı ise yüzde 18,7158 olacaktır.

Bu krediye başvuru için farklı yolları kullanabilirsiniz. Bunlardan birisi TEB şubeleridir. Bir diğer kredi başvuru yolu ise TEB çağrı merkezleridir. Diğer bir başvuru yolu ise CEPTETEB internet şubeleridir. Bu yollar üzerinden gerekli işlemleri yaparak başvurunuzu yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Eylül 2022!

Bu kredide müşteriden alınan sigorta bedeli müşterini yaşına, kredi vadesine, kredi tutarına ve diğer bazı değişkenlere göre belirlenmekte olup müşteriler için farklılık gösterebilir. Banka gerekli görmesi hainde sizden kefil talep edebilir. Ayrıca ek belge talep etme hakkına da sahiptir. Bu kredi hakkında daha detaylı bilgi almak için TEB şubelerine gidebilir ya da 444 0 666 numaralı TEB telefon şubesini arayabilirsiniz. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın