Halkbank Staj Başvuruları Başladı!

Halkbank Stajyer Alımı Yapıyor! Detaylar...

0
Halkbank Stajyer Alımı Yapıyor

Halkbank Stajyer ilanı için başvurular başlıyor. Üniversite Öğrencilerine Halkbank’ta Staj Yapma Olanakları ile ilgili detaylar yazının devamında…

Halkbank Stajyer Alımı için Detaylar

Bireylere banka kariyer imkanı ve öncelikle öğrencilere bünyesinde staj olanakları sağlarken, Halkbank staj başvurusunda bulunan öğrencilerin başvurularını değerlendirmeye almaktadır.

Halkbank, Staj zorunluluğu olan Üniversite ile  Meslek Yüksek Okulu öğrencileri için tasarlamış olduğu yaz dönemi ve kış dönemi staj programı kapsamında Bankanın Genel Müdürlük bölümleri, Bölge Müdürlükleri veya Türkiye’nin her ilinde bulunan şubelerinden bir tanesinde staj yapabilme ve bankacılık mesleğini keşfetme fırsatına sahip olabilirler. Ayrıca;

  • İlk tercih banka tarafından zorunlu staj başvurusu olan öğrenciler olacaktır,
  • Üniversite öğrencilerine staj yaptığı sürece ücret ödenecektir.
  • Üniversite öğrencilerine staj süresince yemek ödemesi ya da tabldot imkanı sağlanacaktır.
  • Staj yapan tüm öğrencileri zorunlu staj öğrencilerinde olduğu gibi sigorta prim ödemesi üniversiteleri tarafından yapılacaktır.

Halkbank Staj için Son Başvuru Tarihi 

Yaz Dönemi stajları için 01 Nisan – 15 Mayıs tarihlerinde, Kış Dönemi stajları için de 01 Ekim – 15 Kasım tarihleri arasında başvuru yapılabilir.

Kariyer planlama için büyük önem taşıyan staj programına öğrenciler belirlenen tarihlerde staj başvurusunda bulunabilmektedir. Bankaya staj yapacak olan öğrencilerin stajı yapmak istedikleri şubeye özgeçmişleri ile birlikte şahsen müracaatı gerekmektedir.

Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://halkakademi.halkbank.com.tr/ablms/kurumportal/Content/halkbank-ta-staj/22/#
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın