Vakıfbank Organik Kredi

0

62 yıldır KOBİ,kurumsal, ticari, ve tarım bankacılığının yanında bireysel hizmetlerde de sağlayan banka geçmişten günümüze ekonomik kalkınmanın en büyük destekçisi olmuştur. Çiftçiler ve tarımla uğraşan birçok vatandaşın finansal desteğini sağlayan banka, Türkiye’nin gelişimine yardımcı olmaktadır.

Vakıfbank Organik Kredi’yle organik tarım üreticiliği yapmak isteyenlerin de desteklenmesi amaçlanmaktadır.Doğal ürünlerin tercihinin yükselişte olduğu şu dönemde tarımsal faaliyetlerin de öneminin kavranmasıyla beraber birçok üretici organik ürünlere yöneldi.

Organik ürünlerin üretimini gerçekleştirecek olan çiftçilere uygun ve masrafsız kredi veren Vakıfbank, bu bağlamda da müşterilerinin arkasında durmaktadır.

Vakıfbank Organik Kredi’den yararlanmak isteyenlerinse, Çiftçi Kayıt Sistemi’ne kayıtlı üreticiler olması gerekmektedir. Ayrıca organik ürün üreticilerinin Organik Tarım Sertifikası’na sahip olmaları da gerekmektedir. Organik kredi kapsamında verilen bu fırsat için kredi üst limiti olarak 50.000 TL belirlenmiştir.

Ayrıca Vakıfbank Organik Kredi kullanan müşteriler, 3 aylık Halden Anlayan Nette Mini Tarife’ye de sahip olabiliyor. Sınırlı sayıda havale ve EFT yapmak da ücretsiz!

İlginizi Çekebilir:  2022 Ekim Ev Kredisi Faiz Oranları

Organik kredi kapsamında organik üretimi bulunan çiftçi müşterilerinden de hesap işletim ücreti talep edilmeyecek. Organik kredi üretimi yapan çiftçilere sağlanan bu fırsatların yanında kredi hasat dönemi boyunca ödemelidir ve vadesi azami olarak 12 aydır. Dosya masrafsız kredi için detaylı bilgi almak isteyenler Vakıfbank şubelerini ziyaret edebilirler veya müşteri hizmetlerinden faydalabilirler.

Organik kredi başvurusu yapmak isteyen çiftçilerinse Vakıfbank şubelerini ziyaret etmeleri gerekmektedir. Veya internet sitesi üzerinden Hemen Başvur butonuyla başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın