Ana SayfaKredilerVakıfbank’tan Yaz Kredisi Fırsatı

Vakıfbank’tan Yaz Kredisi Fırsatı
V

-

İster Masrafsız İster Düşük Faizli

Vakıfbank yaz kredisi kampanyasında ister düşük faizli kredi sunulurken ister de masrafsız kredi alabiliyorsunuz. Her türlü ihtiyacınız için Vakıfbank ihtiyaç kredisinde 36 aya kadar vade seçeneği sunuyor. Kamu personeli özel sektör çalışanları ve emekli vatandaşlar bu yaz kredisi kampanyasından yararlanabilir.

Bu kredide banka bin TL ila 50 bin TL arasında kredi veriyor. Masrafsız krediyi seçerseniz banka aylık yüzde 1,36 oranında faiz uyguluyor ancak kredi tahsis ücreti almıyor. Düşük faizli krediyi seçmeniz halinde ise banka yüzde 1,29 oranında faiz uygularken yüzde 0,5 oranında kredi tahsis ücreti ve BSMV tahsil ediyor.

Vakıfbank’ın bu kredisine banka şubelerinden, SMS yoluyla ve internetten başvuru yapabilirsiniz. SMS ile başvuru yapmak için KREDI T.C Kimlik Numarası, Aylık Gelirinizi yazıp aralarında bir boşluk bırakıp 5724 numarasına SMS olarak göndermeniz yeterli.

Örneğin 50 bin TL kredi alıp 36 ay vade seçeneğinden yararlandınız ve düşük faizli krediyi seçtiniz. Bu durumda banka aylık 1,29 oranında faiz uygular ve aylık taksitleriniz 1 822,10 TL olur. Kredi tahsis ücreti ise kredi bedelinin yüzde 0,5’i olan 250 TL olacaktır. Yıllık efektif faiz oranı ise yüzde 20,6941 oranındadır.

Örneğin 50 bin TL kredi alıp masrafsız kredi seçeneğini kullanırsanız banka size yüzde 1,36 oranında kredi faizi uygular. Aylık taksit tutarınız ise 1 872,60 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti alınmayan bu kredinin yıllık maliyet oranı ise yüzde 21,4412 olacaktır. Bu kredi hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın Vakıfbank şubesine başvurabilirsiniz. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,259BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,412TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol