Garanti Bankası Sezonluk Gişe Asistanları Arıyor

Google Haberlere Abone Ol:

Bankacılık sektörü, Türkiye’de büyük bir ivme ile gelişmeye devam ediyor. Bu sektörde yer almak isteyenler için en önemli nokta, işe girerken, ilk pozisyonunuzun son derece kaliteli olması ve de maaşının sizi tatmin etmesi gerektiği, bu şekilde bu niteliklere sahip bir pozisyonla, sektör içerisinde de kendinizi rahatlıkla geliştirebilirsiniz.

Bankacılık sektöründe başarılı olmanın temeli, bu sektöre başarı sonuçlanacak bir hazırlık süreci ile başlamak. Hazırlık sürecinde ise, banka sınavlarında başarılı olmak ve sonrasında da banka mülakatlarını başarı ile tamamlamak gerekiyor.

Garanti Bankası’na ait olan banka iş ilanı dahilinde, gişeye gelmiş olan müşterilerin nakit gerçekleştireceği işlemleri ya da diğer talimatları gerçekleştirmek ve ürün satış işlemleri ile ilgilenmek üzere, sezonluk gişe elemanları aranıyor. Başvurması beklenen adayların ise en az önlisans düzeyinde, ilgili fakültelerden eğitim almış olması, henüz 27 yaşını bitirmemiş olması, kendisini pozitif ve güler yüzlü olarak nitelendirmesi gerekiyor. İlgili banka personel alımı, Akdeniz ve de Güney Ege bölgeleri için geçerli. Akdeniz Bölgesi için aday olanların, Antalya merkez ve ilçelerinde çalışmak için uygun olması, Güney Ege’de çalışmak isteyen adayların ise, Muğla ile Aydın merkez ve de ilçelerinde ikamet etmesi ya da edebilmesi şart kılınıyor. 

Garanti Bankası personel alımı kapsamında Güney Ege bölgesi ve Akdeniz Bölgesi iş ilanına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/garanti-bankasi/sezonluk-gise-asistani-guney-ege-bolge-is-ilani/656151

http://www.yenibiris.com/garanti-bankasi/sezonluk-gise-asistani-akdeniz-bolge-is-ilani/656150

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...