Garanti Bankası Sezonluk Gişe Asistanları Arıyor

Bankacılık sektörü, Türkiye’de büyük bir ivme ile gelişmeye devam ediyor. Bu sektörde yer almak isteyenler için en önemli nokta, işe girerken, ilk pozisyonunuzun son derece kaliteli olması ve de maaşının sizi tatmin etmesi gerektiği, bu şekilde bu niteliklere sahip bir pozisyonla, sektör içerisinde de kendinizi rahatlıkla geliştirebilirsiniz.

Bankacılık sektöründe başarılı olmanın temeli, bu sektöre başarı sonuçlanacak bir hazırlık süreci ile başlamak. Hazırlık sürecinde ise, banka sınavlarında başarılı olmak ve sonrasında da banka mülakatlarını başarı ile tamamlamak gerekiyor.

Garanti Bankası’na ait olan banka iş ilanı dahilinde, gişeye gelmiş olan müşterilerin nakit gerçekleştireceği işlemleri ya da diğer talimatları gerçekleştirmek ve ürün satış işlemleri ile ilgilenmek üzere, sezonluk gişe elemanları aranıyor. Başvurması beklenen adayların ise en az önlisans düzeyinde, ilgili fakültelerden eğitim almış olması, henüz 27 yaşını bitirmemiş olması, kendisini pozitif ve güler yüzlü olarak nitelendirmesi gerekiyor. İlgili banka personel alımı, Akdeniz ve de Güney Ege bölgeleri için geçerli. Akdeniz Bölgesi için aday olanların, Antalya merkez ve ilçelerinde çalışmak için uygun olması, Güney Ege’de çalışmak isteyen adayların ise, Muğla ile Aydın merkez ve de ilçelerinde ikamet etmesi ya da edebilmesi şart kılınıyor. 

Garanti Bankası personel alımı kapsamında Güney Ege bölgesi ve Akdeniz Bölgesi iş ilanına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/garanti-bankasi/sezonluk-gise-asistani-guney-ege-bolge-is-ilani/656151

http://www.yenibiris.com/garanti-bankasi/sezonluk-gise-asistani-akdeniz-bolge-is-ilani/656150

İlgili:  Ziraat Bankası 2019 Personel Alımları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.