Yapı Kredi Evlilik Kredisi Fırsatı

0

Evlenmek isteyenler için evlilik yolu artık o kadar zorlu bir süreç değil. Evlenmek isteyenler finansal desteği, Türkiye’nin en büyük özel bankalarından biri olan Yapı Kredi’den geliyor. Yapı Kredi, evlenenlere özel evlilik kredisi sağlayarak masraflarınızı karşılamada en büyük destekçiniz oluyor.

Düğün, nişan, balayı ve davetliler de dahil evle ilgili alışverişlerinize kadar kredi hizmeti sağlıyor. 36 aya varan Yapı Kredi Evlilik Kredisi, bütçenizi zorlamayacak kredi alternatifleri sunmaktadır. Farklı vade seçeneklerinin de sunulduğu kredi masraf seçenekleri de size sunulmakta.

Evlilik kredisine şubeler üzerinden başvuru yapmak isteyenler gerekli belgeleri temin ettikten sonra gidebilir veya Kredi Şimdi uygulamasıyla hızlıca başvuru da gerçekleştirebilirler. Kampanya sayfasındaki Hemen Başvur butonuyla da aynı işlem gerçekleştirilebilir, müşteri girişi sağlanarak krediye başvuru yapabilirsiniz.

Gerekli Belgeler ve Başvuru Detayı

Başvurular için bankadan talep edilen bazı belgeler bulunmaktadır. Bunlar; Gelir Belgesi (Bağlı olduğunuz şirket varsa şirket tarafından imzalanmış maaş yazısı, serbest meslekliler için son vergi levhası fotokopisi, emekliler için maaş cüzdanı fotokopisi, kira geliri mevcutsa kira kontrat fotokopisi), Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Adres bilgisini belgeleyen ikametgah belgesi veya son 3 aya ait fatura aslı.

Yapı Kredi Evlilik Kredisi için başvurularda kefil olunacaksa aynı belgeler, kefil tarafından da sağlanmalıdır. Başvurularınızı SMS yoluyla da yapabilirsiniz. Kredi Türü, TCKN, Aylık Gelir aralarında boşluk bırakarak 4411’e yollamanız gerekmektedir. Telefon bankacılığıyla da başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın