Şekerbank 2016 Güncel Kredi Faizleri

Google Haberlere Abone Ol:

Şekerbank Kredi Faizleri

Şekerbank güncel kredi faizleri krediye göre değişkenlik gösteriyor. Örneğin bazı kredilerde vade arttıkça faiz artıyor ya da müşteri kredi notu düşükse yüksek faiz uygulanıyor. Bunların dışında kampanyalarla düşük faizli kredilerde sunulabiliyor.

Şekerbank konut kredisinde banka 3 ila 120 ay arasındaki vade seçenekleri için yüze 1,46 oranında kredi faizi uyguluyor. TOKİ kredisi ürününde asgari oran yüzde 1,50 oranındayken azami oran yüzde 2 oranındadır.

0 km taşıt kredisinde banka 3 ila 48 ay arasında vade seçenekleri sunarken kredi faizi ise yüzde 1,55 olarak belirlenmiş. 2. El taşıt kredisinde de 3 ila 48 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,55 oranında kredi faizi var. Taşıt teminatlı kredi isimli kredide de banka 3 ila 48 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,55 oranında kredi faizi uyguluyor.

Şekerbank ihtiyaç kredisinde ise 3 ila 36 ay arasında vade seçenekleri var ve bu kredide banka yüzde 1,84 oranında kredi faizi uyguluyor. 3 ila 36 ay arasındaki vade seçeneği olan bireysel finansman isimli üründe ise yüzde 1,36 oranında kredi faizi var.

İlginizi Çekebilir:  Şekerbank İş İlanları: 2022 Ağustos (Deneyimli-Deneyimsiz)

İşyeri kredisi isimli üründe ise 3 ila 120 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,49 oranında kredi faizi var. EKO kredi Enerjiyi ve Emeği Koruyan Kredi isimli kredi ürününde ise yüzde 1,54 oranında kredi faizi uygulanıyor ve bu kredide 3 ila 36 ay arasında vade seçenekleri var.

Arsa kredisi isimli üründe ise yüzde 1,69 oranında kredi faizi uygulanıyor ve 3 ila 120 ay arasında vade seçenekleri var. Şekerbank kredili mevduat hesabı isimli üründe ise yüzde 2,02 oranında faiz uygulanıyor. Bu krediler hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için size en yakın Şekerbank şubesine başvuru yapabilirsiniz. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...