Ana SayfaKredilerAlbaraka Türk Araç Finansmanı İle İstediğiniz Aracı Alın

Albaraka Türk Araç Finansmanı İle İstediğiniz Aracı Alın
A

-

48 Aya Kadar Vade Seçenekleri

Albaraka Türk araç finansmanında banka TL cinsinden finansman almanız halinde 48 aya kadar vade seçeneği sunuyor. Ancak döviz endeksli finansman alırsanız vade seçeneği 36 aya kadar oluyor. Bu finansman ile ister 0 km ister de ikinci el taşıt alabilirsiniz. Ancak banka en fazla 5 yaşına kadar olan ikinci el taşıtlar için finansman desteği sağlıyor.

Banka bu finansman desteğinde almak istediğiniz aracın 0 km ise fatura değerinin 2. El araç ise kasko değerinin 50 bin TL’ye kadar olan kısmı için yüzde 70 oranında 50 bin TL üzerindeki kısmı için ise yüzde 50 oranında finansman sağlıyor. Ancak alacağınız aracın kasko değeri ya da fatura değeri 50 bin TL altında ise banka yüzde 70 oranında finansman sağlıyor.

Geri ödeme yaparken değişen vadelerle aylık eşit taksitlerle ya da iki ayda bir üç ayda bir gibi ya da değişken tutarlı esnek ödeme planı ödeme yapabilirsiniz. Bu sayede ödemelerinizi daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Bu finansman desteğinde 0 km ya da ikinci el araç alabilirsiniz ancak bu araçlar için farklı kar oranları uygulanıyor. 0 km taşıt finansmanı kar oranı 0 ila 48 ay için yüzde 1,30 oranındayken ikinci el taşıtlar için kar oranı 0 ila 48 ay vade için yüzde 1,35 oranındadır. Bu finansman desteği hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için size en yakın Albaraka Türk şubesine başvurabilirsiniz.

 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,350TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol