Albaraka Türk Araç Finansmanı İle İstediğiniz Aracı Alın

Google Haberlere Abone Ol:

48 Aya Kadar Vade Seçenekleri

Albaraka Türk araç finansmanında banka TL cinsinden finansman almanız halinde 48 aya kadar vade seçeneği sunuyor. Ancak döviz endeksli finansman alırsanız vade seçeneği 36 aya kadar oluyor. Bu finansman ile ister 0 km ister de ikinci el taşıt alabilirsiniz. Ancak banka en fazla 5 yaşına kadar olan ikinci el taşıtlar için finansman desteği sağlıyor.

Banka bu finansman desteğinde almak istediğiniz aracın 0 km ise fatura değerinin 2. El araç ise kasko değerinin 50 bin TL’ye kadar olan kısmı için yüzde 70 oranında 50 bin TL üzerindeki kısmı için ise yüzde 50 oranında finansman sağlıyor. Ancak alacağınız aracın kasko değeri ya da fatura değeri 50 bin TL altında ise banka yüzde 70 oranında finansman sağlıyor.

Geri ödeme yaparken değişen vadelerle aylık eşit taksitlerle ya da iki ayda bir üç ayda bir gibi ya da değişken tutarlı esnek ödeme planı ödeme yapabilirsiniz. Bu sayede ödemelerinizi daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Bu finansman desteğinde 0 km ya da ikinci el araç alabilirsiniz ancak bu araçlar için farklı kar oranları uygulanıyor. 0 km taşıt finansmanı kar oranı 0 ila 48 ay için yüzde 1,30 oranındayken ikinci el taşıtlar için kar oranı 0 ila 48 ay vade için yüzde 1,35 oranındadır. Bu finansman desteği hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için size en yakın Albaraka Türk şubesine başvurabilirsiniz.

 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,307TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Alternatif Bank Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Alternatif Bank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda İstanbul, Ankara, İzmir ve Mersin...

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.