Kuveyt Türk’ten Avantajlı Konut Finansmanı

Google Haberlere Abone Ol:

120 Aya Kadar Vade Fırsatı

Kuveyt Türk konut finansmanında 120 aya kadar vade seçenekleri bulunuyor. Bu sayede de kolayca aldığınız finansmanı geri ödeyebilirsiniz. Kuveyt Tük konut finansmanının temel mantığı bankanın istediğiniz evi satın alması sonrasında alış fiyatı üzerine belirli bir kar oranı ekleyerek size istediğiniz vade seçenekleri dâhilinde satmasıdır.

Bu finansman desteğinde banka 0 ila 36 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,16 oranında kar oranı uyguluyor. 37 ila 60 ay arasındaki vade seçenekleri için ise banka yine yüzde 1,16 oranında kar oranı uyguluyor. 61 ay ila 120 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,20 oranında kar oranı uygulanıyor.

Bu finansmanda farklı ödeme seçenekleri de mevcuttur. Sabit ödemeli konut finansmanı ile her ay düzenli aynı miktarda ödeme yapabilirsiniz. Düzensiz ödemeli konut finansmanında ise ödeyeceğiniz aylık taksitleri kendiniz belirleyebilir ve daha rahat bir şekilde ödemeler yapabilirsiniz. Ayrıca Kuveyt Türk bankasının anlaşmalı olduğu konut projelerinden kolay bir şekilde ev sahibi olabilirsiniz.

Örneğin 100 bin TL konut finansmanı alıp 120 ay vade seçeneğini kullanırsanız yüzde 1,20 oranında kar oranı uygulanacaktır. Aylık taksit tutarı ise 1 576,80 TL olacaktır. İpotek tesis bedeli olarak 225 TL alınırken uzman incelemesi ücreti ve diğer bazı masraflarda tahsil edilecektir. Toplam geri ödenecek tutar ise 189 216,58 TL olacaktır. Bu finansman desteğinden yararlanmak ya da detaylı bilgi almak için size en yakın Kuveyt Türk şubesine başvuru yapabilirsiniz. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…