Kuveyt Türk’ten Avantajlı Konut Finansmanı

0

120 Aya Kadar Vade Fırsatı

Kuveyt Türk konut finansmanında 120 aya kadar vade seçenekleri bulunuyor. Bu sayede de kolayca aldığınız finansmanı geri ödeyebilirsiniz. Kuveyt Tük konut finansmanının temel mantığı bankanın istediğiniz evi satın alması sonrasında alış fiyatı üzerine belirli bir kar oranı ekleyerek size istediğiniz vade seçenekleri dâhilinde satmasıdır.

Bu finansman desteğinde banka 0 ila 36 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,16 oranında kar oranı uyguluyor. 37 ila 60 ay arasındaki vade seçenekleri için ise banka yine yüzde 1,16 oranında kar oranı uyguluyor. 61 ay ila 120 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,20 oranında kar oranı uygulanıyor.

Bu finansmanda farklı ödeme seçenekleri de mevcuttur. Sabit ödemeli konut finansmanı ile her ay düzenli aynı miktarda ödeme yapabilirsiniz. Düzensiz ödemeli konut finansmanında ise ödeyeceğiniz aylık taksitleri kendiniz belirleyebilir ve daha rahat bir şekilde ödemeler yapabilirsiniz. Ayrıca Kuveyt Türk bankasının anlaşmalı olduğu konut projelerinden kolay bir şekilde ev sahibi olabilirsiniz.

Örneğin 100 bin TL konut finansmanı alıp 120 ay vade seçeneğini kullanırsanız yüzde 1,20 oranında kar oranı uygulanacaktır. Aylık taksit tutarı ise 1 576,80 TL olacaktır. İpotek tesis bedeli olarak 225 TL alınırken uzman incelemesi ücreti ve diğer bazı masraflarda tahsil edilecektir. Toplam geri ödenecek tutar ise 189 216,58 TL olacaktır. Bu finansman desteğinden yararlanmak ya da detaylı bilgi almak için size en yakın Kuveyt Türk şubesine başvuru yapabilirsiniz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın