Burgan Bank Değerinizi Bilen İhtiyaç Kredisi

0

Burgan Bank Grubu’n, Eurobank ve Tekfen Holding hisseleri satın almasıyla 2013’den bu yana Burgan Bank adıyla hizmet vermektedir. Adıyla birlikte yenilenen banka birçok avantajı da beraberinde getirmiştir. Müşterilerinin kredi ihtiyaçlarına uygun faizli ve uzun vadeli seçenekler sunmuştur.

Müşterilerinin değerini bilen banka, borcunu zamanında ödeyen müşterilerine Değerinizi Bilen İhtiyaç Kredisi adı altında bir kredi sunmaktadır. Özel faiz oranlarının uygulandığı kredi herkese aynı faiz uygulamasına son veriyor. Burgan Bank Değerinizi Bilen İhtiyaç Kredisi faiz oranları müşterilerin KKB notuna göre belirlenmektedir. KKB notuna göre 3 çeşit kredilendirme yapmaktadır.

Bunlardan ilkini Platin Kredi oluşturmaktadır. Platin krediyle birlikte KKB puanı 1350 ve üzeri olanlara %1,20’den başlayan faiz oranları uygulanacak. Altın Kredi’deyse 1250 ve 1350 KKB puanı arasındakiler %1,28’den başlayan faiz oranlarıyla karşılaşacaklar.

Değerinizi Bilen İhtiyaç Kredisi kapsamında sonuncu paketse Gümüş Kredi’dir. Gümüş Kredi’de 1110 ve 1250 KKB puanı esas alınacak. %1,34’den başlayan faiz oranları uygulanacak. 100.000 TL’ye varan faiz oranlarıyla birlikte 36 aya varan vade seçenekleri ihtiyaç kredisi kullanmak müşteriler için Burgan Bank’ta.

10.000 TL’lik örnek kredi tutarında 36 aylık vade seçeneğinde aylık taksit tutarı %1,21’lik faiz oranı için 359 TL’dir. Kredi tahsis ücreti olarak kredi tutarının %0,5’i tahsil edilmektedir. Ayrıca KKB notunuzu da Findeks’ten öğrenebilirsiniz.  Burgan Bank Değerinizi Bilen İhtiyaç Kredisi Kampanyası 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerli olup başvurularınız için internet şubelerini veya banka şubelerini kullanabilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın