Odeabank Anında Kredi Nakit Hazır!

0

Yeni kurulan bir banka olan Odeabank, kısa zamanda büyük işler başararak 2016 çeyreğine hızlı bir giriş sağladı. Yeni bir banka oluşuyla teknolojik gelişmelerin ışığında hareket eden Odeabank, birçok işlemin İnternet bankacılığı ve Mobil bankacılık üzerinden sağlamaktadır.

Böylece müşteriler yorulmadan oturdukları yerden işlem yapabilmektedir. Özel bankalar arasında 8. sırada yer alan banka ayrıca Anında Kredi hizmeti de vermektedir. Bu yaza özel olarak düzenlenen kampanyada Nakit Hazır fırsatıyla günde 10 TL’den başlayan taksitler sizinle! Başvuru içinse sadece nüfus cüzdanı gereklidir.

Odeabank Anında Kredi Nakit Hazır kredi işlemleri için sadece 75 yaş altı müşterilerine olanak sağlamaktadır. Anında Kredi Nakit Hazır kredi faiz oranları %1,29’dan başlayıp %1,79’a kadar çıkabilmektedir. Maksimum vade süresinin 36 ay olarak belirlendiği kredinin faiz oranları müşteri skorlamasına göre belirlenmektedir.

Kampanya 20 Temmuz 2016 ve 5 Ağustos 2016 tarihleri arasında geçerliliğini sürdürecektir. Değişen faiz oranları şu şekildedir; %1,29, %1,39, %1,55, %1,65, %1,79. Kredi kapsamında verilecek kredi 8.000 TL olarak bankaca belirtilmiştir. En küçük faiz oranı ve 36 aylık vade süresi için aylık taksit tutarı 292 TL’dir. Kredi tahsis ücreti 8.000 TL’nin binde 5’i olan 40 TL’dir.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Eylül)

Banka başvurular sırasında gelir belgesi talep edebilmektedir. Başvuru içinse nüfus cüzdanı gerekiyor. Odeabank Anında Kredi Nakit Hazır kampanya sayfasından Hemen Başvur butonuyla başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Karşınıza çıkacak formun üzerindeki bilgileri okuyarak ilgili alanları doldurmaya başlayabilirsiniz.

Formda sizden TC Kimlik Numaranız ve Telefon Numaranız (Cep) istenecektir. Formu göndererek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Şubelerden de başvurularınızı gerçekleştirebilir kredinizi alarak nakit ihtiyaçlarınızı karşılayarak yazın keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın