TEB 2016 Taşıt Kredisi Faiz Oranları

0

Araç almak isteyenlerin en büyük derdi kendilerine nakit desteği verecek birinin bulunmamasıdır. Kredi çekmek konusunda bazen tereddütlerin yaşandığı olabiliyor. Tereddüt anlarında soluğu internetin başında alan kullanıcılar faiz oranlarını araştırmaya başlıyor.

TEB Taşıt Kredisi Faiz Oranları, hayalindeki otomobile sahip olmak isteyenler için %1,35’ten başlayan faiz oranları uyguluyor. Şubelere uğrayarak TEB’in Taşıt Kredisi’nden yararlanabilirsiniz. Ancak başvurular için gerekli belgeleri de temin etmeniz gerektiğini unutmamalısınız.

48 aya varan vade seçeneklerinde TEB taşıt kredisi faiz oranları diğer bankalarla benzer seyirlerde izleyen TEB, 0 Km ve İkinci El araçlar için aynı faiz oranlarını uygulamaktadır. Ayrıca taşıt kredisi için istediğiniz vade, faiz oranları ve tutarı seçerek hesaplama da yapabiliyorsunuz. Böylece hem bütçenize uydurduğunuz bir planınız oluyor hem de aracınız. Ödeme planı oluşturarak aylık taksit tutarınızı vergi ücretleri ve masrafları detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Sigorta yaptırma gibi fikirleriniz varsa, Benim Arabam Sigortası hakkında da bankadan detaylı bilgiyi edinebilirsiniz. 20.000 TL’lik örnek ödeme planında 24 ay için sigorta masrafları 159 TL iken 48 aya varan vadelerde 328 TL olabilmektedir. Ayrıca her seçenek için %1,35 faiz oranlarının uygulandığı kredi de, kredi tahsis ücreti olarak kredi tutarının %0,5’i alınmaktadır.

Bireysel ve ticari taşıt kredilerinden dilediğinizi seçip gerekli belgeleri temin ettikten sonra Hemen Başvurun sekmesi aracılığıyla veya Şubeleri ziyaret ederek başvurunuzu hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın