Ana SayfaEkonomiZiraat Bankası MTV Kampanyası

Ziraat Bankası MTV Kampanyası
Z

-

Araçların trafik sicil kaydının sağlanmasıyla sistemli kayıtlı araçların tümü Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemekle yükümlüdür. Yılda iki kere ödenmesi gereken bu vergi uçak, helikopter ve motorlu deniz taşıtlarını  dahi kapsamaktadır.

MTV ödemeleri, kaydın silinmesi durumunda ortadan kalkar. MTV Ödemelerinin birçoğu artık bankalar üzerinden yatırılmaktadır. Rahat bir finansal dönem geçirmek isteyenler genelde taksitlendirmelerin olup olmadığını merak ediyor. Bankalar da bu boşluklardan faydalanmaktadır tabii ki. Ödemelerin kendileri üzerinden yönlendirilmesini isteyen bankalar çeşitli kampanyalar ve taksitler düzenlemektedir.

 Ziraat Bankası MTV Kampanyası bunlardan bir tanesidir. MTV Ödemelerini Ziraat Maximum ile ödeyenler 3 taksit avantajını elde ediyor. 1 Temmuz ve 31 Temmuz 2016 tarihleri arasında geçerli olacak olan kampanya, 75 TL ve üzeri ödemelerinizde taksit sağlıyor. Ziraat Bankası MTV Kampanyası birkaç kanal üzerinden ödenebilmektedir. Dilerseniz ödemelerinizi Ziraat Maximum kartlarıyla, ATM’lerden yapabilirsiniz. Ayrıca Gelir İdaresi Başkanlığı üzerinden de ödeme yapılabileceği gibi internet bankacılığı da bir diğer alternatiftir.

Kampanyanın taksit koşulu 75 TL ve üzeri ödemeleri kapsıyor. 75 TL altındaki MTV Ödemelerine taksit yapılmayacağı kampanya kapsamında belirtilenler arasında. MTV Ödemeleriniz için son ödeme tarihi, 31 Temmuz olması bekleniyor. Herhangi bir uzatma kararı alınmazsa bu tarih geçerli olacak. Motorlu Taşıt Vergileri hesaplaması ve sorgusu için Gelir İdaresi Başkanlığı web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Borcunuzun gecikmesi durumunda uyarıları da kulak asmazsanız banka hesaplarınıza haciz konabilir. Ödemelerinizi zamanında yapmanız bunu engelleyecektir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,350TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol