İngbank 2016 Temmuz Konut Kredi Faiz Oranları

0

İng Bank, işiniz için ve sizin için kurulduğu günden bu yana birçok hizmet sağlamaktadır. Kredi hizmetler, mevduat hizmetleri, yatırım ve sermaye hizmetleriyle birçok müşterinin ihtiyacı karşılanmaktadır. Bankaların en çok ürün satışı sağladığı ve kâr kazandığı ürünler, kredilerdir.

Krediler, birçok insanın nakit ihtiyacını yüksek miktarlar da dahil birçok ihtiyaç için sunulmaktadır. Konut kredileri de bu hizmetlere dahildir. Konut kredileri hemen hemen her banka tarafından sağlanmaktadır. İngBank Konut Kredi Faiz Oranları, müşterilerin avantajlı krediler kullanmasını sağlamaktadır.

Konut kredi faiz oranları, İng Bank’ın sağladığı her kredi fırsatı için farklılık göstermektedir. Sabit Taksitli Mortgage %1,04’ten başlayan faiz oranları içermektedir. 120 aya kadar vade süresi tanınan kredi, %1,04 ve %1,29 arasında değişen konut kredi faiz oranları içermektedir. Faiz oranları, 12 aylık süre zarfında %1,04 oranlar uygulanırken, 13-120 ay arasında %1,29 faiz oranı uygulanmaktadır. Kredi tahsis ücreti olarak banka, kredi limitinin %0,5’i kadar ücret talep etmektedir. Erken kapama ücreti- konut ve ipotekli ihtiyaç kredisi kapsamında 36 ayı aşmayan vadelerde faiz oranları azami oran %1 olarak belirlenmiştir.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

36 ayı aşan kredilerde kalan bakiye üzerinden aynı ipotekli ihtiyaç kredisi içinse %2 azami oran uygulanmaktadır. Banka, ekspertiz ücretleri ve ipotek tesis ücretlerini de müşterilerinden talep etmektedir. Çekeceğiniz krediye  göre vergiler muaf tutulabilir veya dahil edilebilir. İngBank Konut Kredi Faiz Oranları ışığında başvurularınız için İng Bank başvuru kanallarını kullanabilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın