Garanti MTV Ödemelerinde Samsung Cihaz İndirimi

0

Türkiye’nin en büyük özel bankalarından birisi olan Garanti Bankası, birçok müşteriyle açık ve anlaşılır bir politika izleyerek hizmet vermektedir. Her gün yeni bir kampanyayla karşımıza çıkarak çeşitlı fırsatlar yaratmaktadır. MTV Ödemelerinde de yeni bir kampanya düzenleyen banka, ödemelerinizi yapmanız için sizi Garanti’ye bekliyor.

Garanti Bankası MTV Ödemelerinde, teknoloji aşıkları için bulunmaz bir fırsat sunuyor! MTV Ödemelerini Garanti Bankası kanallarından yapanlar, Samsung’un akıllı cihazlarında %25 indirim kazanıyor. Yeni bir cihaz almak isteyenler için kaçırılmaması gereken bu kampanya 1 Temmuz 2016 ve 10 Ağustos 2016 tarihlerinde ödemenizi yapmanızı gerektirmektedir. Bu tarihler arasında Garanti Cep Uygulaması, Garanti İnternet Şubesi, garanti.com.tr’den Hızlı Ödemeler sekmesi veya Telefonla 444 0 333’ü arayarak yapabilirsiniz. Ayrıca Garanti Bankası MTV Ödemeleri için BonusFlaş veya gib.gov.tr’yi de kullanabilirsiniz.

MTV Ödemelerini yapan müşteriler, Genpa Ailem web sitesinden alışveriş yaptıkları taktirde, bazı Samsung akıllı cihazlarında %25’e kadar indirim fırsatı yakalıyor. Yapılan bu indirimle tam 527 TL’ye Samsung Galaxy J2’niz olabilir! Garanti Bankası MTV Ödemeleri’nde diğer bir avantaj kredi kartlarına 3 aya kadar taksit imkanı tanınması.

Kampanyaya dair indirim kodları, ilgili müşterilere MTV Ödemeleri sonrasında SMS ile gönderilecek. SMS ile gönderilen kampanya kodları Genpa Ailem adresi üzerinden kullanılmalıdır. Ürünler hakkında daha detaylı bilgi almak için Garanti İnternet Sitesi’nden, ilgili MTV Kampanyası sayfasına gelerek ürün listesinin linkine tıklayabilirsiniz. Samsung Galaxy J2 ürünü stoklarla sınırlı olup 1000 adete kadar limiti mevcuttur.

Kampanyadan yararlanacak her bir müşteri sadece bir kod alma hakkına sahiptir. Kampanya kodları için son kullanım tarihiyse 31 Ağustos 2016 belirlenmiştir. Bu tarihten sonra verilen kodların bir hükmü yoktur. Kampanyadan verilen kodlar tek kullanımlık olup kampanyadan yararlanlar maksimum ( her model için) 2 adet ürün satın alabilmektedir. Detaylı bilgi için Garanti İnternet Web Sitesi’ni ziyaret edebilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın