Vakıfbank’tan Kamu Personeline Özel Kredi

0

70 Bin TL’ye Kadar Kredi İmkânı

Vakıfbank’ın kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan memurlara ve kadrolu olan işçilere, T.C. emekli sandığı SGK ve BAĞ-KUR emeklileri bu krediden yararlanabilir. Vakıfbank ihtiyaç kredisinde banka bin TL ila 70 bin TL arasında kredi imkânı sunmaktadır. Vade aralığı ise 3 ila 36 ay olarak belirlenmiş durumda.

İster Masrafsız İster Düşük Faizli

Bu kredi kampanyasında müşteriler ister düşük faizli kredi fırsatından yararlanabilir ister de masrafsız kredi alabilirler. 3 ila 36 ay arasındaki vade seçeneklerinde düşük faizli krediyi seçerseniz banka yüzde 1,25 oranında kredi faizi uygulayacaktır. Bu kredide tahsis ücreti olarak kredi bedelinin yüzde 0,5’i ve BSMV tahsil edilecektir.

Masrafsız olan kredi seçeneğinde ise yine 3 ila 36 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,32 oranında kredi faizi uygulanacaktır ve kredi tahsis ücreti alınmayacaktır. Bu kredi kampanyasında banka kefil şartı aramıyor ancak banka gerekli görmesi halinde sizden kefil talep edebilir.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ekim 2022!

Örneğin düşük faizli üst limit olan 70 bin TL kredi alıp en uzun vade seçeneği olan 36 ay vade seçeneğini kullanırsanız aylık faiz oranı yüzde 1,25 olacaktır. Kredi tahsis ücreti ise 350 TL olurken aylık taksit tutarı ise 2 530,67 TL olacaktır. Efektif yıllık faiz oranı ise bu kredide yüzde 20,0099 oranında olacaktır. Bu kredi hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için size en yakın Vakıfbank şubesine gidebilirsiniz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın