Halkbank 2016 Güncel Taşıt Kredisi Faizleri

0

Taşıt Kredileri Faizleri

Halkbank taşıt kredisi faizleri krediye göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin vade seçeneğine ya da alınan taşıta göre farklı kredi faizleri uygulanmaktadır. Ayrıca bazen banka kampanyalar düzenleyip düşük faizle kredi sunmaktadır. Bu kampanyalardan da yararlanabilirsiniz.

Halkbank’ın Yeşil Işık taşıt kredisinde 0 km araçlar için olan kredide 1 ila 48 ay arasında vade seçenekleri sunuyor. Banka bu vade seçenekleri için asgari ve azami kredi faizini yüzde 1,23 olarak belirlemiş. Ancak bu oran KKDF ve BSMV hariç olarak hesaplanmış.

Yeşil ışık taşıt kredisi ürününün ikinci el taşıtlar için olan kredisinde ise yine 1 ila 48 ay arasında vade seçenekleri sunuluyor. 1 ila 48 ay arasındaki vade seçenekleri için banka asgari değer ve azami değer olarak yüzde 1,27 oranında kredi faizi belirlemiş durumda.

Halkbank taşıt kredisi isimli üründe ise 0 km araçlar için pakette yine 1 ila 48 ay arasında vade seçenekleri sunulmuş durumda. Bu vade seçenekleri için asgari ve azami oran olarak yüzde 1,35 oranında kredi faizi belirleyen banka bu değer KKDF ve BSMV ücretlerini dâhil etmemiş.

Taşıt kredisi ürününün 2. El taşıtlar için olan ürün paketinde ise yine 1 ila 48 ay arasında vade seçenekleri var ve banka bu kredide bu vade seçenekleri için asgari ve azami olmak üzere yüzde 1,39 oranında kredi faizi uyguluyor. Halkbank’ın bu kredileri hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için size en yakın Halkbank şubesine başvuru yapabilirsiniz. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın