Ana SayfaKredilerTürkiye Finans’tan Arsa Finansmanı Desteği

Türkiye Finans’tan Arsa Finansmanı Desteği
T

-

84 Aya Kadar Vade Seçeneği

Türkiye Finans arsa finansmanında banka 84 aya kadar vade fırsatı sunuyor. Ancak bu finansmanda farklı vade seçenekleri için farklı kar oranları uyguluyor. Bu finansmanda temel prensip ise bankanın sizin istediğiniz arsayı satın alması ardından üzerinde istenilen vade seçeneğine göre kar oranı ekleyerek size satış yapmasıdır.

Bu finansmanda farklı vadeler için farklı kar oranları uygulanmaktadır. 12 ay, 24 ay, 36 ay ve 48 ay vade seçenekleri için banka yüzde 1,39 oranında kar oranı uygulamaktadır. 60 ay, 72 ay ve 84 ay vade seçenekleri için ise banka yüzde 1,45 oranında kar oranı uygulamaktadır. Bu finansmanda banka tüm vade seçenekleri için sabit olarak finansman bedelinin yüzde 1’i oranında tahsis ücreti almaktadır.

Örneğin 100 bin TL arsa finansmanı desteği alıp 84 ay vade seçeneğini kullanırsanız banka yüzde 1,45 oranında kar oranı uygulayacaktır. Aylık taksit tutarı ise 2 273,91 TL olacaktır. Tahsis ücreti ise 525 TL olacaktır. İpotek tesis ücreti ise 350 TL olurken uzman incelemesi ücreti ise 750 TL olacaktır. Toplam geri ödenecek tutar ise 191 008,44 TL olacaktır.

Başvuru için banka sizden nüfus cüzdanı ya da ehliyet, gelir belgesi ya da maaş bordrosu ve banka tarafından istenebilecek diğer belgeler gereklidir. Banka gerekli görmesi halinde kefil talep etme hakkına sahiptir. Kefil olursa ondan da aynı belgeler talep edecektir. Bu finansman hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için size en yakın Türkiye Finans şubesine gidebilirsiniz. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,350TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol