Vakıf Katılımda İşyeri Finansmanı İle İşinizi Büyütün

Google Haberlere Abone Ol:

60 Aya Kadar Vade Fırsatı

Vakıf Katılım işyeri finansmanında 60 aya kadar vade seçeneği var. İstediğiniz gibi bir işyeri alıp uzun vade seçeneği ile kolayca geri ödeyebilirsiniz. Bu finansman ile büro, dükkân, mağaza, lojman, depo gibi işyeriniz için gayrimenkul satın alımları yapabilirsiniz. Banka bu finansman desteğinde farklı vade seçenekleri için farklı kar oranları uyguluyor.

Bu işyeri finansmanı ile birçok gayrimenkul satın alabilirsiniz. Banka gerekli görmesi halinde sizden finansman desteği için ek teminat talep edebilir.

12 ay vade ile 100 bin TL işyeri finansmanı alırsanız banka yüzde 1,28 oranında kar oranı uygulayacaktır. Bu finansmanın yıllık maliyet oranı ise yüzde 27,00 olacaktır. 24 ay vade ile 100 bin TL kredi alırsanız kar oranı yine yüzde 1,28 oranında olacak ve bu kredinin yıllık maliyet oranı yüzde 23,74 oranında olacaktır.

36 ay vadeli işyeri finansmanında ise 100 bin TL finansman alırsanız yüzde 1,30 oranında kar oranı uygulanacaktır. Bu finansmanın yıllık maliyet oranı ise yüzde 22,97 oranında olacaktır. 48 ay vade ile 100 bin TL finansman alırsanız banka size yüzde 1,32 oranında kar oranı uygulayacaktır. Bu finansmanın size yıllık maliyet oranı ise yüzde 22,76 oranında olacaktır. 60 ay vadeli 100 bin TL işyeri finansmanı desteği alırsanız yüzde 1,34 oranında kar oranı uygulanıyor ve yıllık maliyet oranı ise yüzde 22,77 oranında oluyor. Bu finansmanda tüm vade seçenekleri için finansman tutarının yüzde 2,25’i oranında tahsis ücreti tahsil ediliyor.

Bu finansman için başvuru formu, nüfus cüzdanı sürücü belgesi ya da pasaport fotokopisi, gelir belgesi, şubece istenebilecek diğer belgeler ve alınacak işyerine ait tapu fotokopisi gereklidir. Bu finansman desteğinden yararlanmak için size en yakın Vakıf Katılım şubesine gidebilirsiniz. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.