Vakıf Katılımda İşyeri Finansmanı İle İşinizi Büyütün

0

60 Aya Kadar Vade Fırsatı

Vakıf Katılım işyeri finansmanında 60 aya kadar vade seçeneği var. İstediğiniz gibi bir işyeri alıp uzun vade seçeneği ile kolayca geri ödeyebilirsiniz. Bu finansman ile büro, dükkân, mağaza, lojman, depo gibi işyeriniz için gayrimenkul satın alımları yapabilirsiniz. Banka bu finansman desteğinde farklı vade seçenekleri için farklı kar oranları uyguluyor.

Bu işyeri finansmanı ile birçok gayrimenkul satın alabilirsiniz. Banka gerekli görmesi halinde sizden finansman desteği için ek teminat talep edebilir.

12 ay vade ile 100 bin TL işyeri finansmanı alırsanız banka yüzde 1,28 oranında kar oranı uygulayacaktır. Bu finansmanın yıllık maliyet oranı ise yüzde 27,00 olacaktır. 24 ay vade ile 100 bin TL kredi alırsanız kar oranı yine yüzde 1,28 oranında olacak ve bu kredinin yıllık maliyet oranı yüzde 23,74 oranında olacaktır.

36 ay vadeli işyeri finansmanında ise 100 bin TL finansman alırsanız yüzde 1,30 oranında kar oranı uygulanacaktır. Bu finansmanın yıllık maliyet oranı ise yüzde 22,97 oranında olacaktır. 48 ay vade ile 100 bin TL finansman alırsanız banka size yüzde 1,32 oranında kar oranı uygulayacaktır. Bu finansmanın size yıllık maliyet oranı ise yüzde 22,76 oranında olacaktır. 60 ay vadeli 100 bin TL işyeri finansmanı desteği alırsanız yüzde 1,34 oranında kar oranı uygulanıyor ve yıllık maliyet oranı ise yüzde 22,77 oranında oluyor. Bu finansmanda tüm vade seçenekleri için finansman tutarının yüzde 2,25’i oranında tahsis ücreti tahsil ediliyor.

Bu finansman için başvuru formu, nüfus cüzdanı sürücü belgesi ya da pasaport fotokopisi, gelir belgesi, şubece istenebilecek diğer belgeler ve alınacak işyerine ait tapu fotokopisi gereklidir. Bu finansman desteğinden yararlanmak için size en yakın Vakıf Katılım şubesine gidebilirsiniz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın