İş Bankası Alışveriş Kampanyası

0

Birçok insanın beyaz eşya veya teknolojik ürünler gibi birçok ihtiyacı söz konusu olabilir. Bu ihtiyaçlar için bazen kendi içimizde kemer sıkarız bazense borçlanma yoluna giderek uzun vadede ödeme sağlarız. Bankalar uzun vadede borçlanma için genellikle ilk sıralarda yer alırlar. Faiz oranları nedeniyle biraz maliyetli olabilirler.

Yine de tüketiciler ihtiyaçlarını karşılamak için bankaların sundukları kredilerden yararlanmaktadırlar. İş bankası, yaşamın getirdiği her ihtiyacı düşünerek çeşitli ürünler geliştirmiştir. Öyle ki Faturalı Alışveriş Kredisi bunlardan bir tanesi. Faturalı Alışveriş Kredisi’yle İş Bankası anlaşmalı firmalardan alacağınız ürünlerde, faturayı saklayı göstermeniz halinde kredi kullanabiliyorsunuz. Alınan ürünün ücretini İş Bankası ödüyor ve rahat bir nefes alıyorsunuz.

Alınan ürüne ödenecek krediyse, firmaya ödeniyor. Faturalı Alışveriş Kredisi’nden faydalanmak isteyen müşteriler, İş bankası şubelerine uğrayarak kredisini alabilir. Şubeyle uğraşmak istemeyen müşterilerse Telefon şubesini kullanabilirler.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ekim 2022!

İş Bankası Alışveriş Kampanyası için faiz oranlarını öğrenmek isteyen müşteriler, İş Bankası web sitesini ziyaret ederek detaylı bilgiye ulaşabilirler. Ya da İş Bankası şubelerini ziyaret edebilirler. Site sayfasındaki Örnek Taksit Hesaplama seçeneği kullanılarak, kafanızda bir ödeme planı da oluşturabilirsiniz.

İş Bankası Alışveriş Kampanyası, başvuru için bazı belgeler istenmektedir. Bu belgeler; Başvuru formu, Nüfus cüzdanınız veya sürücü belgenizin fotokobisiyle aslı, gelir durumunuzu ibraz eden belge son olaraksa alışveriş tutarınızın bulunduğu fatura. Gerekli belgeleri temin ettikten sonra başvurunuzu şubelerden tamamlayabilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın