İnsanlar sürekli bir şeyler alırlar. İhtiyaçlarınsa ardı arkası kesilmez. Ancak bazı zamanlar ihtiyaçları parasal olarak karşılama konusunda güçlüklerle karşılaşabiliriz. Bu tarz durumlarda çareyi bankalarda ararız. İng Bank, güvenilir bir yan sunarak birçok konuda bu desteği sağlıyor.

İng Bank Mini Kredi, küçük ihtiyaçlarımız için özel faiz oranlarıyla hazırlanmış bir ihtiyaç kredisi. Alışverişlerde bu krediden yararlanırak sıkıntı giderilebilir. Kendinize yeni bir telefon, bilgisayar alabilir veya diğer ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, birikmiş borçlarınızı ödeyebilirsiniz.

İng Bank Mini Kredi, 4.000 TL’ye kadar varan ihtiyaç kredisi vermektedir. %1,99’luk faiz oranı başvurmanız halinde ana para üzerinden uygulanacak orandır. İng Bank’ın sunduğu bu ihtiyaç kredisi 36 aya varan vade süreleri sunarak rahat bir geri ödeme de sağlamaktadır. Vade aralığıysa banka tarafından 12-36 ay olarak belirtilmiştir. Kredi tahsis ücret çekilen kredinin %0,5’i kadar sizden ücret olarak alınıyor.

Örnek bir ödeme planı doğrultusunda bilgi verilmek istenirse, 4.000 TL’lik kredi için 36 ay vade süresinde %1,99 faiz oranıyla birlikte aylık taksit oranı 167 TL olmaktadır. İng Bank Mini Kredi için bu örnek ödeme planında kredi tahsis ücreti 20 TL’dir. Aylık toplam maliyet %2,4201 ve yıllık toplam maliyet oranı %33,2370’dir. Örnek ödeme planına tüm vergiler ve masraflar dahil edilmiştir.

Toplam maliyet oranlarına sigorta masrafları dahil edilmememiştir. İhtiyaç kredisinden faydalanmak isteyenler İng Bank başvuru kanalları aracılığıyla başvurularını gerçekleştirebilirler.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın