Fibabanka 2016 İhtiyaç Kredi Faiz Oranları

0

Yeni kurulan bir banka olması nedeniyle çeşitli illerde şube açan Fibabanka, büyümeye devam etmektedir. 70 şubesiyle hizmet veren banka ihtiyaçlarınızı yanıtlayacak kredi hizmetlerini şubesinin bulunduğu illerde sağlamaktadır. Faiz oranlarının da avantajlı bir seyir izlediği krediler herkesin ihtiyacına yönelik…

Fibabanka İhtiyaç Kredi Faiz Oranları

İhtiyaç kredisi faiz oranlarının başlangıcı Tatil Kredisi’yle gerçekleşiyor. Yazın gezmeyi ve tatil yapmayı sevenler, 3.000 ve 20.000 TL arasındaki ihtiyaç kredilerini %1,19 faiz oranlarıyla kullanmaya başlayabilir. Kredinin vade seçenekleriyse 0-12 ay ve 13-24 ay arasında değişmektedir.

Fibabanka Standart İhtiyaç Kredisi faiz oranları, %1,29’dan başlayarak %1,41’e kadar çıkabilmektedir. Kefilsiz olarak başvurabileceğiniz bu kredi eşit taksit ödeme planı içermektedir. Bankanın bir diğer ihtiyaç kredisiyse Kredi’de Masraf Yok! Masrafı bulunmayan bu kredi, masrafı olmadığından ötürü biraz daha yüksek faiz oranlarına sahiptir. Kredi faiz oranları %1,59’dan başlamaktadır. %1,69’a kadar çıkabilmektedir.

Borcuna sadık müşteriler için de özel kredi fırsatları düzenleyen banka, 3.000 TL’den 30.000 TL’ye kadar %1,19 oranında kredi faiz oranları uygulamaktadır. Bu kredi faiz oranlarıysa KKB notu 1400 üzerindeki müşteriler için geçerlidir. Vade süresi 36 aya kadar uzayabilmektedir. Bankanın son ihtiyaç kredisiyse PTT işbirliğiyle verilen kredidir. PTT İhtiyaç kredisi, 1.000 TL’den 30.000 TL’ye kadar nakit ihtiyaçlarınıza finansman sağlamaktadır. PTT Şubelerinden başvurarak kredinizi alabilirsiniz. Kredinin aylık faiz oranı %1,55’tir.

Bütün krediler için kredi tahsis ücreti, kredi tutarının binde 5’i tutarında alınmaktadır. İhtiyaç kredilerinin tümünde (istisnalar hariç) 36 ay maksimum vade süresi bulunuyor. Bazı krediler için yaş sınırı konulmuştur. Fibabanka ihtiyaç kredi faiz oranlarının yanında sizden ek masraflar isteyebilir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın