TEB MTV Ödemeleri Kampanyası

0

MTV ödemeleri yaklaşmışken herkesin bankalara koşturduğu şu dönemde, bankalar MTV Ödemeleri için çeşitli taksitlendirmeler ve kampanyalar düzenlemektedir. TEB MTV Ödemeleri Kampanyası ile tam 3 taksit imkanı yakalıyorsunuz. 2 Ağustos 2016’ya kadar geçerli olacak kampanya, TEB Bonus Card’ınız ve diğer ödeme kanallarıyla gerçekleştirmeniz koşuluyla 3 taksit sağlanıyor.

Diğer ödeme kanallarıysa; TEB Worldcard ve Bonus Card’ınız ile CEPTETEB internet şubesini kullanarak yapılacağı gibi Gelir İdaresi Başkanlığının internet sitesi üzerinden de yapılabilir. Kampanya başlangıç tarihiyse 1 Temmuz 2016 olarak belirtiliyor.

MTV Ödemelerini taksitlendirmek isteyen müşteriler için kart sahiplerinin üst limiti 100.000 TL’dir. Bu tutarın üzerindeki tutarlar için herhangi bir taksitlendirme uygulanmayacaktır. TEB MTV Ödemeleri Kampanyası’na katılım sağlayabilmeniz için öncelikle cep telefonunuzdan MTV yazıp 4616’ya SMS göndermeniz gerekmektedir. Bu işlemi ödeme yaparsanız taksitlendirme uygulanacaktır. Gönderilen SMS’ler için operatörleriniz tarafından ayrıca ücretlediriliyorsunuz. Sade kartlar kampanya dışında tutulmaktadır.

Ticari kart sahiplerinin uygulaması gereken işlemlerse daha farklıdır. Ticari kart sahiplerinin VERGİ yazıp 4616’ya mesaj göndermeleri gerekmektedir. Kurumsal müşteriler içinse bazı detaylar bulunabilmektedir. Kurumsal müşteriler detayları TEB’in kampanya sayfasından öğrenebilirler. Yine MTV Ödemeleri kampanya sayfasından işlemler için yeni bir şifre alabilirsiniz. Hali hazırda şifreniz varsa GİRİŞ YAPIN butonuyla giriş sağlayabilirsiniz.

Kurumsal müşteriler için birkaç not düşmek gerekirse; Kampanyaya dahil olan müşterilerin SMS işlemini gerçekleştirdikten sonra MTV Ödemeleri 5 Ağustos 2016’dan sonra taksitlendirilecektir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın