Şekerbank Özgür Kredi

0

Bankalardan çektikleri kredilerde özgürlük arayanlara, Şekerbank Özgür Kredi! Şekerbank şeker üreticilerine sağladığı destekle çıktığı bu yolda tüm Türkiye geneline yayılarak büyük bir geliştirme göstermiştir. Yıllar içinde gösterdiği bu gelişme müşteri portföyünü de genişletmiş ve tüm tüketicilere hitap eder olmuştur.

Şekerbank Özgür Kredi ihtiyaç kredisiyle Şekerbank’ın size sunduğu ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. Avantajlı ücretlerin olduğu belirtilen ihtiyaç kredisi, 30.000 TL’ye kadar kredi kullanımına izin vermektedir. Krediden ayrıca kredi tahsis ücreti de alınmaktadır. Maksimum kredi tutarının 30.000 TL belirtildiği Şekerbank Özgür Kredi, %1,40 faiz oranıyla karşımıza çıkmaktadır.

İhtiyaç kredisi için minimum vade süresi 3 ay belirtilmiştir. Maksimum vade süresi 36 ay olan kredi, rahat geri ödeme fırsatı sağlamaktadır. 30.000 TL için kredi tahsis ücreti 150 TL’dir. Kredi tahsis ücreti çekilen kredinin binde 5’ini geçemez. Şekerbank Özgür Kredi için örnek bir maliyet çıkartılırsa, ücretlendirmeler şu şekilde olacaktır:

10.000 TL’lik örnek kredi tutarı için %1,40 faiz oranı ve 36 ay vade süresinde aylık taksit miktarı 377,61 TL’dir. Alınacak ücretler 52,5 TL, aylık toplam maliyet oranı %1,8828 ve yıllık toplam maliyet oranıysa %22,5941’dir. Yıllık hayat sigortası bu tutarlara dahil edilmememiştir. Kredi faiz oranları ve hesaplama aracı için Şekerbank Kampanya sayfasını ziyaret edebilir, ödeme planı oluşturabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca ihtiyaç kredisi başvurusu için Şekerbank şubelerini de ziyaret edebilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın