Diğer bankalardan farklı bir yol izleyerek birçok faaliyetini internet üzerinden gerçekleştiren Bankpozitif, kredi hizmetlerini de internet üzerine taşıyarak birçok faaliyeti online olarak gerçekleştirmeye olanak sağlıyor. Nakit ihtiyacı olanlar için de kredi hizmeti sağlayan banka, tüketicilere farklı bir deneyim sunuyor.

Hiçbir masrafla karşılaşmayacağınız Bankpozitif Anında İhtiyaç Kredisi, 4 dakikada başvurularak ön onay alınabilir. İhtiyaç kredisinde; şube sırası beklemiyorsunuz, dosya masrafı ödemiyorsunuz, komisyon ücreti verilmiyor ve sigorta ücreti de talep edilmiyor.

Bankpozitif Anında İhtiyaç Kredisi, 50.000 TL’ye kadar 36 ay vade seçenekleriyle sunuluyor. İnternet sitesinden Hemen Başvur’la başvurunuzu da gerçekleştirebilirsiniz. Adrese teslim hizmeti sunan banka, kredi almak için sadece nüfus cüzdanı ve ikametgah belgesiyle birlikte fatura istiyor. Faiz oranları kampanya sayfasında %1,39 gibi bir oran belirtirken müşterilere özel olarak belirenmekte oluğ değişiklik göstermektedir.

Kredi ve maliyetlerin bulunduğu tabloyu inceleyerek de ihtiyaç kredisi hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Kredinizi, Bankpozitif hesabınıza EFT yoluyla ödeyebilirsiniz. Online olarak internet üzerinden başvuru yapıldığı için başvuru cevabınızı da hızlıca öğrenebilirsiniz. Krediye başvurmanız halinde ön onay gerçekleşirse, banka tarafından görevlendirilen temsilciler sizden imza almak için belirttiğiniz adrese gelmektedir. Krediniz belirttiğiniz hesaba yatabileceği gibi adrese teslim de yapılmaktadır.

Ayrıca Bankpozitif Anında İhtiyaç Kredisi ödemelerinizi anlaşmalı banka şubesi ve PTT’lerden de yapabilirsiniz. Konut kredileri, araç kredileri, teminatlı kredileri ve kampanyaların düzenlendiği Bankpozitif’i ziyaret edebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın