Garanti Bankası Gittigidiyor Kampanyası

0

Sosyal sorumluluk projeleri altında, sorumlu ve aktif bir rol oynayan Garanti Bankası, ürün yelpazesinde bulunan çeşitlilikle birçok dağıtım kanalı yoluyla müşterilerine hizmet vermektedir. Sunduğu hizmetlere bir de kampanyaları ekleyen banka, cazip bir finansal kuruluş haline geliyor.

Garanti Bankası Gittigidiyor Kampanyası, cazip kampanyalara örnek oluşturur niteliktedir. Gittigidiyor kampanyası ile alışverişlerinizde %10 indirim kazanabilirsiniz. Ancak bunun için öncelikle Garanti Link ile sosyal medya hesaplarınızı linklemiş olmanız gerekiyor. Garanti Link nedir? Garanti Link ile sosyal medyalarınızı bankacılık hizmetlerini eşleştiriyorsunuz. Böylece siz fırsatları değil, fırsatlar sizi takip ediyor.

Garanti Link Uygulamasını indirerek sizde bu sisteme kayıt olabilirsiniz. Bu kampanya için belirlenen süreyse 20 Temmuz – 8 Ağustos 2016 tarihleridir. Bu tarihler arasında Gittigidiyor’dan yapacağınız tek  çekim 100 TL üzeri alışverişlerinizde %10 bonus kazanıyorsunuz.

Linkleme işleminiyse, Garanti Link sayfasından telefonunuza gelen doğrulama koduyla yapıyorsunuz. Eğer daha önce bu işlemi yaptıysanız, kampanya sayfasından, garantilinkgittigidiyor hashtag’ini kullanarak tweet atıyorsunuz. Böylece kampanyaya dahil oluyorsunuz.

Kampanya dahilinde, bir müşteri maksimum 50 TL bonus kazanabilmektedir. Kazanılan bonuslarınız içinse 16 Ağustos 2016 tarihini beklemeniz gerekiyor. Bu bonusların kullanım süresiyse 16 Eylül 2016’yla sınırlıdır. Bu tarihten sonra bonuslarınız geçerli olmayacaktır. Kampanya için hashtag’i tweet olarak atmanız gerekmektedir. Kampanyanın geçerli olmadığı kategorilere Garanti Bankası Gittigidiyor Kampanyası sayfasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca kampanyaya katılanların twitter hesaplarının gizli olmaması gerekiyor. Kampanyada geçerli bonus kartları, yine kampanya sayfasından öğrenebilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın