Ana Sayfa Krediler İş Bankası Emekli Kredisi

İş Bankası Emekli Kredisi

-

Senelerce verilen emeklerde bir yere kadar oluyor, nakit ihtiyaçları bir türlü karşılanamıyor. Emekli olunca maaş da yarıya düşünce, emekliler çareyi bankalarda arıyor. Bankalar yıllardır finansal kuruluşların başını çeken firmalardır. Öğrenciden çiftçiye kadar kredi hizmeti sunmaktadırlar.

Birçok müşterisiyle yoluna devam eden bankalar, her yaştan ve meslekten kişilere destek olmaya çalışmaktadırlar. Emekliler de böylece bankaların sunduğu kredilerden yararlanabilmektedir. İş Bankası Emekli Kredisi, emeklilerin yüzünü bu bağlamda güldürüyor. Sosyal Güvenlik Kurumu’na bağlı maaşlarını, İş Bankası’na aktaran SGK emeklileri, maaş ödenme durumlarına göre kredi kullanabiliyorlar.

İş Bankası Emekli Kredisi, emekli tanıtım kartınızı şubeye getirmeniz halinde sizlere kredi fırsatı sağlıyor. Emekliler için sağlanan bu ürün ve hizmetin karşılığında, İş Bankası faiz ve belirli ücretler talep edebilmektedir. Emekli kredisi için bu faiz oranları asgari ve azami düzeyde %1,60’dır. BSMV  KKDF hariç tutulmaktadır. 1 ve 36 ay arasında faiz oranları bulunan banka, kredi tahsis ücreti de almaktadır.

Banka kredi tahsis ücreti olarak kredi tutarınızın binde 5’ini almaktadır. 10.000 TL’lik örnek tutar için yıllık maliyet oranı %26,1201 (36 ay vade süresi için) olmaktadır. Emekliler için kredi başvurusunda gerekli belgeler şunlardır; Başvuru formu, nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı/fotokopisi, SGK kaydı olmayan ya da doğrulaması yapılamayan müşteriler için gelir belgesi, emekli tanıtım kartı, emekli aylığının kaydının olduğu hesap cüzdanı.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,262BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
29TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler