Odeabank Konut Kredisi

0

Yakın bir tarihte kurulan, taze bir finansal geçmişe sahip olmasına rağmen hızlı yükselen Odeabank, konut kredisi ürünleriyle de müşterilerinin hizmetini sağlıyor. Ev almak isteyenlere finansal destek sağlayan banka, birçok avantajı da beraberinde getiriyor.

Bilgilerinizi bırakmanız halinde, Odeabank yetkilileri size hızlı bir dönüş sağlayarak müşteri memnuniyetini de sağlamaktadırlar. Odeabank konut kredisi kapsamında 120 aya varan vade seçenekleri sunuyor. İndirimli mortgage ürünüyle, kredi kullanımı sırasında ek komisyonlar ödüyorsunuz fakat düşük faiz oranıyla karşılaşıyorsunuz.

Taksit tutarınızı da böylece düşürebilirsiniz. Konut kredisi, bütçenize uygun ödeme seçenekleriyle size sağlanıyor. Diğer bir kredi paketiyse, Ödeme Planını Kendin Belirle Konut Kredisi, kendinize göre belirlediğiniz seçeneklerle işlem yapmanızı sağlıyor.

Merdiven Mortgage, ödemelerin düşük bir fiyattan başlayıp ona göre artışını sağlıyor. Bunun gibi birçok ödeme seçeneği bulunmakta. Diğer ödeme seçenekleri; Transfer mortgage, ara ödemeli mortgage, ödemeye geç başla mortgage, %100 mortgage, masraflar dahil konut kredisi, yurtdışı yerleşiklere mortgage, ev değiştirenlere mortgage şeklinde sıralanmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ekim 2022!

Ayrıca birçok konut projesi de kredi sayfasında mevcuttur. Odeabank Konut Kredisi ve Transfer Mortgage kredileri kapsamında, kre faiz oranları %1,42’dir. 120 aya kadar uzayan vade süreleriyle geri ödeme noktasında da rahat bir nefes almaktasınız.

Kredinizi ödeyebileceğiniz kanallarsa; Odeabank şube ve ATM’ler, İnternet şubesi, 444 8 444 numaralı çağrı merkezi, Mobil şube, herhangi bir banka hesabınız aracılığıyla havale veya EFT, Akbank ATM ve PTT şubeleri.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın