Ana SayfaKredilerHalkbank Temmuz 2016 Güncel Kredi Faizleri

Halkbank Temmuz 2016 Güncel Kredi Faizleri
H

-

Halkbank Kredi Faizleri

Halkbank birçok kredi sunmaktadır. Bunlarda vadeye ya da müşteri durumuna ya da farklı ölçütlere göre farklı kredi faizleri sunmaktadır. Halkbank güncel kredi faizleri bu yüzden farklılık göstermektedir. Halkbank masrafsız ihtiyaç kredisinde 1 ila 36 ay arasında vade seçenekleri var ve banka bu kredide yüzde 1,49 oranında kredi faizi uyguluyor. Kredi mini isimli kredide ise 1 ila 10 ay arasındaki kredi vadesi için yüzde 1,20 oranında kredi faizi var.

Bireysel destek kredisi isimli kredide ise banka 1 ila 36 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,25 oranında faiz uyguluyor. İhtiyaç kredisinde ise yine 1 ila 36 ay arasında vade seçenekleri var ve kredi faizi yüzde 1,43 oranında uygulanıyor.

Halkbank eğitim kredisi ürününde ise 1 ila 12 ay arasında vade seçenekleri var ve banka yüzde 1,27 oranında kredi faizi uyguluyor. Gülen emekli ihtiyaç kredisi isimli üründe ise 1 ila 36 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,35 oranında kredi faizi uygulanıyor. Halkbank’ın dost kredi isimli ürününde ise 1 ila 36 ay arasında vade seçenekleri var ve bu kredide kredi faizi yüzde 1,33 olarak belirlenmiş. Halkbank kredili mevduat hesabı isimli ürününde ise yüzde 1,95 oranında faiz uygulanıyor. Bu krediler hakkında daha detaylı bilgi edinmek ya da başvuru yapmak için size en yakın Halkbank şubesine giderek başvurabilirsiniz. Banka bu kredilerde farklı durumlarda farklı belgeler de istemektedir.

 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,350TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol