Akbank Kredim Akbank’ta Kampanyası

0

Ayda 552 TL’ye 15 Bin TL Kredi

Akbank ihtiyaç kredisinde ayda 552 TL taksitle 15 bin TL kredi alabilirsiniz. Bu kredide çok avantajlı vade seçenekleri ve faiz oranları mevcuttur. Ayrıca bu kredideki hızlı başvuru ve kolay onay ve kolay kullanım imkanları da bu kredinin çok önemli avantajlarından.

Bu kredide 1 ila 36 ay arasında vade seçenekleri bulunuyor. Akbank bu kredide yüzde 1,34 oranında kredi faizi uyguluyor. Ancak bu faiz oranı sadece Akbank şubeleri ile başvurmanız halinde geçerli oluyor. Eğer Akbank internet şubesi, telefon şubesi, direkt şube ya da mobil kanallarla başvuru yaparsanız kredi faizi yüzde 1,44 olarak uygulanıyor.

Ayrıca bu kredide 3 ay ertelemeli ödeme yapma şansınızda bulunuyor. Ancak ertelemeli kredi alırsanız en fazla 33 aya kadar vade seçeneği kullanabilirsiniz. Bu durumda ilk ödeme olarak erteleme faizi tahsil edilmektedir.

Bu krediye şube aracılığı ile başvurmak isterseniz bazı belgeler gerekecektir. Bunlar nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesinin aslı ve fotokopisi, gelir belgesi gerekli görülmesi halinde adres doğrulama amacı ile belge talep edilebilir. Gelir belgesi olarak maaş bordrosu ya da özel sektör çalışanları için SGK hizmet döküm belgesi gereklidir. Ancak maaşını Akbank aracılığı ile alan müşterilerin gelir belgesi getirmesine gerek yoktur.

Örneğin bankadan 15 bin TL kredi alıp 36 ay vade seçeneğini kullanırsanız aylık taksit tutarınız 552,09 TL olacaktır. Kredi faizi yüzde 1,34 olacaktır. Kredi tahsis ücreti olarak banka kredi tutarının yüzde 0,5’i olan 75 TL tahsil edilecektir. Bu kredinin aylık maliyet oranı yüzde 1,6384 olurken efektif yıllık faiz oranı ise yüzde 21,5325 olacaktır. Bu kredi hakkında detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için size en yakın Akbank şubesini ziyaret edebilirsiniz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın